2 pokus o samovrazdu zkihanie

Príspevok v téme: 2 pokus o samovrazdu zkihanie
Martinas

ahojte dneska som sa o to pokusil 2 krat. zapil som tabletky navkiekol igelitovu tasku na hlavu zatiahol opaskom nepametam si uz nic len ako som sa zobudil. som stale tu. mam hroznu depresiu uskost strach som po tazkom rozchode priatelka mi to neulachcuje dneska to skusim znova. prehravam citim ako sa vomne byje zivot zo smrtou. stracam pud sebazachovy prezivam hrizne 2 dni volam o pomoc vsetci ma ignorujj nedam to . svoju priatelku milujem na dovsetko ale bez to uz nema ziadny vyznam. lubim ta Nikoletka Vrbova prepac mi to vsetko ale nemam ine vychidisko laska nechxel som ta citobo vydierat ani nevydieram . len bez teba nemam zmysel existovat na tomto svete pametaj namna tvoj martinko

iiiiiii

tak načo to spomína, nech o tom nepíše? dá sa čakať že taký spôsob samovraždy vzbudí v niektorých ľuďoch záujem..

Akonato

Predavkovanie sa liekmi nefunguje, este len tak vo filmoch. Telo ma vlastny pud sebazachovy a zaludok zvycajne nebezpecnu davku liekov vyvrati. Sacok na hlave, podobne. Pudom sebazachovy si ho clovek strhne. Existuje len jedna 100% spolahliva, rychla a hlavne bezbolestna metoda ako sa skantrit.... ALE ak ta ma na tomto svete aspon jediny clovek rad nerob to. Porozpravaj sa s nim, trav s nim vela casu a bude ti lepsie, uvidis

Martinas

je mi lepsie dneska pride budeme sa vypravat. ozvala sa aj moja rodina ak by bolo zle mozmem odist zo slovenska prec. drzte mi palce. mam lepsie myslienky. ak uz to dneska dopadne akokolvek chcem zit dalej. dakujem vam ludia za povzbudenie a rady. drzte mi palce.

jamirko

nebola ona pre teba ta prava ked ta podvadzala a predstav si jak ju porazi a jak ju slak triafa ked uvidi teba ruka v ruke sa po meste prechadzat s inou. Nevera sa neda tolerovat vecne a kto podvadza ten nelubi haloooooooooooo len sa ty pekne daj vysetrit na HIV ci to nemas pozitivne ked si chodil so stetkou ktoru pretiahlo poldediny. pripadny negativny vysledok pekne oslav v krcmicke s kamosmi a urob hrubu ciaru za zlym vztahom. kamosi najdu pre teba lepsiu babu nahanbi sa poprosit o pomoc a ziadna samovrazda. samovrazdu nech spacha ona p*ca ked si nevazila chlapa dobreho nech ma zleho a takeho aj bude mat lebo co si zasluzi to aj dostane raz uvidis.

bella21

Martinas, nič lepšie, ako tento vzťah si asi doteraz nepoznal a preto si presvedčený, že nič lepšie už ani neexistuje, keď sa chceš kvôli rozchodu zabiť. Otázka je, či vy dvaja ste vôbec skutočnú lásku zažili. Pochybujem o tom. Aká mohla byť láska z jej strany, keď Ťa opakovane podvádzala? Láska je aj o dôvere. Aká mohla byť Tvoja dôvera voči nej, keď Ti toto robila - ak je teda všetko, čo píšeš pravda. Láska je o preukazovaní dobra druhému. Nie je tam žiadne miesto pre hrubosť, bitky či znásilňovanie - ani v stave opilosti !!! Toto nebola láska..

Nesníval si o láske, keď by si bol v živote milovanej osoby jediný a ona by bola iba Tvoja, že by ste si mohli úplne dôverovať? Láska bez vzájomného ubližovania, láska, ktorá by Ťa dvíhala, napĺňala radosťou a pokojom, láska, s ktorou by si mal chuť lietať od šťastia. Toto existuje, toto ešte môžeš zažiť - s inou. Never klamstvu, že už nič lepšie nebude. Si zaslepený, teraz to nemôžeš vidieť, potrebuješ odstupu a to chce čas. Máš to teraz ťažké, ale všetko prebolí, len musíš tomu dať čas a spracovať to. Nerob hlúposti a snaž sa tieto bolestné dni prežiť, nie sa zabiť. Keď už kvôli ničomu inému, tak sa ukáž, že si chlap na správnom mieste - píšeš, že úver ste minuli s priateľkou spolu, tak nenechaj jeho splácanie len na ňu, to by nebolo z Tvojej strany čestné, ale zarob a splať jej svoju časť úveru. Bolo by zbabelé ako chlap sa zabiť a nechať celé splácanie úveru na ženu, ktorú vraj miluješ/alebo si miloval !

MartinkoValasik

Martinko Valasik Prosím ťa nauč sa správne písať a pozri po sebe gramatiku tue chyby tvoje bijú do očí že až hlava bolí