2 pokus o samovrazdu zkihanie

Príspevok v téme: 2 pokus o samovrazdu zkihanie
Martinas

ahojte dneska som sa o to pokusil 2 krat. zapil som tabletky navkiekol igelitovu tasku na hlavu zatiahol opaskom nepametam si uz nic len ako som sa zobudil. som stale tu. mam hroznu depresiu uskost strach som po tazkom rozchode priatelka mi to neulachcuje dneska to skusim znova. prehravam citim ako sa vomne byje zivot zo smrtou. stracam pud sebazachovy prezivam hrizne 2 dni volam o pomoc vsetci ma ignorujj nedam to . svoju priatelku milujem na dovsetko ale bez to uz nema ziadny vyznam. lubim ta Nikoletka Vrbova prepac mi to vsetko ale nemam ine vychidisko laska nechxel som ta citobo vydierat ani nevydieram . len bez teba nemam zmysel existovat na tomto svete pametaj namna tvoj martinko

Martinas

Ahojte zijem nespal som uz 48 hodin . pravda je taka ze prve 2 roky bolo vsetko nadherne potom prisiel skrat podviedla ma . odlustil som jej potom to urobila znova a znova a znova vzdy som jej to odpustil ale nezabudol a nevicital. ma na svoje meno velky uver tie penize sme minuli spoli teraz mi to vycita. za tie r roky jej zomrela mama ked so priayelka moc vypila dostala strasny zachvat zurivosti bila ma znasilnovala bila bolelo to vsetko ale na druhi den si nic nepametala . tento zachvat dostala zase 2 dni do zadu bihuzial som mal uz aj ja vypite a ked ma byla strelil som jej facky nestasnte na oko. odisla lrec nehala ma tu 2 dni trapit stim ze jaso to vsetko urobil a zbyl ju nic si nepameta vsade ju lutuju ako ji priayel utiral nesla do prace lebo sa hambi za monokel ale ftu noc na diskoteku isla

Angelika3

ale keci... boh je láska a vôbec nemá chuť niekoho zatracovať. Problem je v tom, že ked sa zabijes, narodis sa znova, takže si veľmi nepomôžeš. Ale zabíjať sa kvôli babe? Neblázni. Nájdeš lepšiu. A žiješ ešte vôbec?

NerobTo

Ak si veriaci, tak to nerob. Nerob to, aj keď si neveriaci.
Boh ti dal život, na to, aby si ho žil, nie aby si ho zahodil, ako špinavú handru. Tým, že ti dal život, ti dal nádej na pokojný večný život, bez bolesti. Dal ti možnosť. No je na tebe, či si tú možnosť zvolíš.
Neviem, či je samovražda smrteľný hriech (hriech, ktorý ťa privedie do zatratenia). Ak nie, mal by byť.
Pretože je to odmietanie Boha. Ak svojvoľne ukončíš život, ktorý ti dal. Iný prípad by bol, keby ťa chcel pre vieru niekto zabiť a ty by si svoju vieru v Boha nepoprel.

Neukončuj si zbytočne živoť, lebo to budeš ľutovať.
Na svete je veľa žien. Niekoho nájdeš a určite lepšiu, než ona.

Marosko-n

Čo si myslíš, že ťa tam čaká 70 panien v tom pekle ? Budeš tam skučať od bolestí a ničoty veky vekov,
Máš byť užitočný na tejto Zemi, keď ťa jedna nechce tak ži bez nej, 70 dievčat a žien na teba čaká a ty sráč tohto sveta robíš somariny a škodu celému okoliu !!!!!!
Ani v pekle nemajú radi takých sráčov čo si život vezmú, lebo peklo riadia taký čo si život nevzali, ale chcú žiť večne !!
Chceš skončiť Tak ????
Este si poriadné bolesti nezažil, tak sa spamätaj !!

nnnuuu

Trochu sa skús nad tým všetkým zamyslieť. Teraz sa kvôli nej ideš killovať, ale len tak si zober, že by si s ňou naozaj bol, žili by ste roky, potom by si jej už mal tak plné zuby, že keby ste sa rozišli, tak by si oslavoval každý deň, že už ju nemusíš nikdy vidieť a nič s ňou riešiť. Ešte ma napadlo, že keď budeš žiť, tak ešte nie je všetkým dňom koniec a ešte s ňou možno budeš, ale keď sa zabiješ, tak už všetkým dňom koniec bude...

Mobydika

Ahoj, nerob to, nie je to vychodisko. Ublizujes seba aj ostatnym. Vyhladaj odbornika ak uz nevladzes. Da ti lieky na preklenutie zleho obdobia. Aj ja som prezila rozchod- bola som na dne. Ale teraz mam noveho priatela- toho najlepsieho muza na svete.