Meskanie menstruacie

new

petulík - daj si horúci kúpeľ, sprav si dobrý bylinkový čaj z rebríčka obyčajného - myší chvosť a zajtra máš menzes. Potom sa ozvi. Pa

petulik

Ahojte,mohli by ste mi poradit.Meska mi menstruacia zhruba 6 dni.Mali sme s priatelom nechraneny sex,ale robila som si test a vyslo mi ze nie som tehotna.V podbrusku mam take slabsie bolesti akoby take aj tlaky nie stale,ale iba niekedy. Dakujem

marulka

Ahojte. Prosim Vas moze mi niekto poradit? bojim sa ist k doktoriovi, ale pravdepodobne budem musiet ist lebo mi meska menstruacia uz 3 mesiac. nevie niekto preco to tak je? neuzivam nic. prosim odpiste mi niekto a poradte ked mozete. maria89@centrum.sk

anonym

Ahojte. Meska mi menstruacia uz skoro tyzden a pol. Strasne ma boli hlava a ja nevime co mam robit.Je mozne aby to tak dlho meskalo. Neviete mi niekto poradit. Dakujem

nikuska

ahojte,aj ja mam v posledne dni iba krvavy vytok a menzes nikde,...a este to aj horsie,spala som s chalanom a raz som potom menzes uz dostala,teraz uz takmer dva mesiace nic,som uplne mimo z toho,bojim sa ze som tehotna aj ked sme pouzili ochranu,poradte mi prosiim:-(

ankag

Dievčenče asi toľko.Hormonálna antikoncepcia je pre organizmus neprijateľné no podľa žien veľmi jednoduché prežívanie problémikov. To že Vám meškajú po skončení HAK je samozrejmé. Doteraz bol Váš hormon.systém čičíkaní a nemusel "rozmýšľať" a teraz ste ho prebudili. Kým sa všetko upraví potrvá to. Ak sa chcete niečo bližšie opýtať = www.karneval.atknet.sk

iveta

Ahojte.Meská mi mestruácia 9 dní.... Bola som liecená ..... poslednu dobu injekciou decapaptyl depot na zabránenie menstruácie t. z. 3 mesiace som nemala menzes ale teraz som uz mala dostat .Tak neviem ci su to hormóny ale som tehotná?

cucula9

to je este nic...ja mam kamosku ktora nema menstruaciu zhruba mesiac aj 10 dni...dokonca uz nema ani vytoky a pred tym ich mala pravidelne kazdy den.....v poslednej dobe velmi schudla....myslite ze to ma na to nejaky vplyv?prosim poradte aby som vedela poradit....dakujem