Požadovaná funkcia je prístupná iba pre administrátorov

Práce (mám jen maturitu)

Príspevok v téme: Práce (mám jen maturitu)
MobyDick

Už jsem tady podobný příspěvek měl, ale nakonec jsem tam stejně skonči u jiných témat, to nechci. Všiml jsem si, že tady běží podobné téma. Mám stejný problém. Mám maturitu-dálkově jsem studoval na soukromém gymnáziu (první rok jsem dokonce studoval na státním gymnáziu, ale další tři roky už na soukromém). Tenkrát jsem neměl jinou možnost, protože jsem z původní technické střední školy odešel-špatné výsledky a nebavilo mě to. Dlouho jsem přemýšlel o vysoké škole, chvíli jsme i studoval, ale vždy to velmi rychle skončilo, nejsem studijní typ, nevydržím. Ani na základní škole to nebylo se mnou moc dobré, na střední ještě horší, a první gympl byl pro moc těžký, ten druhý už jsme při troše snahy a štěstí dal. Jenže co dělat s gymnáziem? Je to všeobecné a já vlastně nic neumím, jen tady píšu a sním, co byste dělali v mém případě? Ty nabídky práce jsem sledoval, vím o nich, už před několik a dny jsem to tu řešil. Potřebuji co nejlepší radu, díky.Vím, že nakonec to budu já, kdo rozhodne. Zahraničí, si ještě nechávám v záloze, ale hned to nepůjde, musím zvládnout cizí jazyk, už dlouho jsem to nedělal a je to otázka financí a zvyku.

MobyDick

Forum: ale vždyť se o tom bavím s těmi co znám, zrovna dnes. Ano, musím se do toho vrhnout, nemohu si vybírat, to vím, ale nejsem závislý na druhých, ptám se , protože někdo umí efektivně poradit, zatím jsem ale žádný zázrak neslyšel.

Forum

Skús byť disciplinovanejší. A skús to riešiť sám. Alebo sa radšej skús poradiť s niekým kto ťa osobne pozná.

Forum

Ako ty fakt nemôžeš čakať že ti tu automaticky tvoje témy bude každý brať vážne ako ty. Prepáč ale zakladáš jednu za druhou všade vypisuješ ako si o ničom nepoužitelný a pýtaš sa čo by ludia robili v tvojom prípade. Je to otravné. Na tvojom mieste by som si našiel hoc akú prácu aj manuálnu a možno aj dve. A hlavne nejak začni. Ty sa príliš šetríš a hýčkaš. Bud na seba tvrdší a skús byť samostatnejší v tom zmysle že nepýtaj stále nejaké rady. To už smrdí závislosťou na druhých. Nechci byť závislý na nikom.