prirodna kozmetika

Curioustimi

Ahoj, určite odporúčam pozrieť sa na stránku Soaphoria sk , majú reálne prírodné zloženia, všade vypísané, ozaj prehľadný e-shop, kde sa o nich všetko dozvieš a široký sortiment, ja ju už používam niekolko rokov a som aj maximalne spokojna :)

annah

*na viacerých eshopoch dnes dostať už prírodnú kozmetiku, ale treba prizerať na zloženie aby ozaj bola prírodná*

Andyuska

Ahojte, na stranke www.sibircanka.sk teraz prebieha zlavovy vikend black friday, maju tam prirodnu kozmetiku, mozno si daco najdete pre seba)

Barbora_1984

Ahoj, pred cca rokom som prešla na 100% organickú prírodnú kozmetiku Bodhi, a som s ňou veľmi spokojná :). Majú super kolekcie pre starostlivosť o telo, vlasy, a občas tam kúpim aj zmesi esenciálnych olejov, zbožňujem ich kombináciu vôní. Kúpila som (odtiaľto www.bodhispa.sk ) sadu pre telo mame aj sestre na narodeniny a obe boli veľmi spokojné, sestra po skúsenosti prešla komplet na ich kozmetiku. Takže za mňa jednoznačne Bodhi, treba vyskúšať :).

mijja

Marila všeobecne podľa mňa platí, že je dobré používať celú kozmetiku jednej značky, aby to spolu ladilo, akej značky krém, sérum, tak je vhodné takú aj dekoratívnu kozmetiku používať.
Potom tá dekoratívka aj lepšie priľne aj krajšie to vyzerá.

Marila

Pastelocka kedysi nič moc? Nerozumiem celkom tejto tvojej reakcii, lebo ja od tejto značky používam dekoratívku už roky, nielen, že mesiac alebo tak a nemala som vôbec problém. Aj dobre make up napríklad kryje, nevysušuje mi pleť. Ľahko sa nanáša :)

Pastelocka

Môžem potvrdiť.Absolútne nie je pravda že bio dekoračka zlieza,nekryje a podobné hovadiny anne marie make upy boli kedysi nič moc ale teraz nedám dopustiť mega na citlivú pleť mám od nich všetko a neskutočné čo sa mi udialo s pleťou za ten rok :)

AnciAnci6

Najmä je podstatné keď už začneme používať prírodnú kozmetiku tak aby sme aj maľovatká začali používať prírodné, aby sme pleť nezaťažovali zbytočne, keď nemusíme. :)))
Mne sa osvedčila táto kozmetika www.annemarieborlind.sk :)))