jedna zena v praci mi velmi skodi

Príspevok v téme: jedna zena v praci mi velmi skodi
anonymna232

ahojte ludkovia potrebujem radu.... prave som nastupila do novej roboty a od zaciatku som si vsimla ze som nesadla jednej zenskej...je starsia a povahovo proste.... strasna falosnica ohovara s kym moze... a hlavne rozprava mojej nadriadenej sprostosti lebo ma nema rada a skodi mi.... ako som rada chodila do prace a nemala s nikym problem chodim tam s uplnym hnusom teraz ...najhorsie je ze ona je tam dlho tak kazdy veri jej intrigam... co mam robit?

demizon

Barbora
lebo v kazdej praci, v kazdom kolektive sa najdu jeb*ute zeny ktore potrebuju kalit vodu a robit zlo. Oni to maju v sebe tu povahu. Ich to bavi viest tzv. vojnu proti inej zene najma ak ona ma nieco co ta druha nema.

27Barborba27

Naozaj nechapem preco musime byt taka pripecena krajina ze si v tych robotach tak ublizujeme. Toto sa mi potvrdilo vo vsetkych 3 robotach v ktorych som bola vsade nejaka drbnuta zena ta sa nebavi s tou ta s tou same intrigy vytahuju na vas veci ktore im v slabej chvili poviete proste fakt nemozete tu verit nikomu. Platy mame na hovno a este aj kolektivy... no na zaplakanie tato krajina,.Mala ale trafena

anonymna232

zavistliva mrcha obrovsky kus pravdy o tej praci v zahranici co pises... len vies ja som taka zena ktora nema proti nikomu nic doprajem kazdemu nech ma dobru robotu a vsetko po com tuzi len v okoli mam same priklady toho ako si ludia ublizuju...a to sa mi hnusi...

zavistliva mrcha

Typicky priklad, ked stara a zazerava bosorka nemoze vystat peknu a mladu kolegynu, tak sa snazi cely svet presvedcit, ze ta pekna a mlada je najhorsia zo vsetkych. Treba to riesit zmenou zamestnania. Dovtedy, kym k tomu dojde, zvolit bud uplnu ignoraciu, alebo stastim a radostou srsiaci ksicht, nech ju porazi, lebo take stare bosorky uz aj infarkty dostavaju, obzvlast tie tucne a cholesterolove :) Take zeny si uvedomuju, ze keby o tuto pracu prisli, nikto by ich uz nikam nevzal do roboty. Ich nie, ale teba ano. Lebo ty ako mlada mas kopu moznosti. Mozes ist studovat a uzivat si na dennom studiu krasnych a bezstarostnych 5 rokov na intraku. Co na tom, ze budes o nieco starsia od ostatnych? Ale sranda tam bude a kopa zabavy. Mozes ist do zahranicia a nestracat cas zbytocne zasieranim sa v debilnej slovenskej fabrike za minimum. Nech by si len na dva mesiace, jul a august odisla do Nemecka do hotela upratovacku robit, donesies si dve tisicky a mozes potom s vyvalenymi sunkami pol roka hnit, kym ta hotel zavola na zimu na dalsie dva mesiace. Au-pair by ti zase dalo sancu, aby si dosiahla dokonale ovladanie jazyka. A potom uz mozes zostat v tom Irsku aj do konca zivota a najst si tam inu robotu. Dost je tam skladov, fabrik, dost je tam hypermarketov. Slovaci vykladaju tovar a uz sa ani nechcu vratit. Mnohi aj s VS dokonca. A staci im to. Lebo skor ci neskor si kazdy clovek uvedomi, ze na prezitie su potrebne peniaze. Nejedna inzinierka ekonomie po skonceni VS odisla z bratislavskej kancelarie od 300 euroveho platu zasrate zadky utierat starym Rakusanom, alebo hotelovu upratovacku robit do Anglicka. Zober si, Berkyova to robila tiez, hoci aj predtym vyhrala Superstar. Pre peniaze, pre nic ine, upratovala hotelove izby v zahranici. A tam nebude cas na ohovaracky, lebo budete mat tolko roboty, ze sa z toho... To je fuk, si mlada, skoda ta zostavat na Slovensku. A ani vysoka skola ta nespasi, pokial to len medicina nebude. Lenze ludska spolocnost v ramci jedneho statu nemoze pozostavat len z itckarov a z lekarov. Treba aj predavacky, robotnikov, automechanikov, kadernicky, casnicky a kucharov, a tak dalej. Ale to uz dnes na Slovensku nema kto robit. Aj tak obyvatelov Slovenska ubuda a este aj ubudat bude. Cele sa to dosralo za Dzurindovej vlady, kedy zamestnanci fabrik dostali zakaz robit nadcasy. Priklad: Bolo to v case, ked robotnik na stavbe zarobil 4000, to bolo platove minimum. Zdravotna sestra v ambulancii pri praci 5 dni v tyzdni bez nocnych 5000, robotnnik vo fabrike pri pase zarobil bez nadcasov o par stoviek viac ako to 4tisicove minimum, ale to mu urobili len priplatky za nocne, no ked bol usilovny a spravil 4 soboty a dve sestnastky, mal aj 12000 korun slovenskych, takto si mnohi mladi sikovni chlapci vedeli zarobit len tym, ze tahali, tak si mysleli, naco sa ucit jazyky a naco opustat rodnu krajinu, vsak? A co urobil velavazeny pan Dzurinda? Zakonom to zakazal, nadcasy robit a vsetci pracanti, co klesli z 12tisicovych platov na 4tisicove, hufom behom par mesiacov usli za hranice. Islo aj o zeny, robotnicky vo fabrikach, mlade dievcata, ktore tahali nadcasy preto, lebo si chceli nasetrit na byt, ale aj stare, ktorym deti a vnucata studovali a vedeli, ze zo styroch tisiciek by nevyzili... zenicky a tetusky pred 60tkou, hufom odisli bez nemciny do Rakuska opatrovat, behom par mesiacov sa otocila situacia, ze vo fabrikach zacali prevazovat vypovede nad ziadostami a debilita zvana casove konto odradila este aj toho posledneho chudaka, aby na Slovensku zostal. Kto tych ludi uz teraz pritiahne spät? Uz je neskoro, uz ich na Slovensko nepritiahne nikto. Tie stare sa dnes tesia, ze dostavaju z Rakuska dochodok :) A co mladi? Uz maju davno obcianstva inych krajin. Uz su z nich Anglicanky, Irky, Nemky. Skus ist do Viedne nakupovat. Budes pocut, ze predavacky medzi sebou kecaju po slovensky. Okolo roku 2004 sa toto vsetko zacalo, toto vyludnovanie Slovenska. Uz sa nezastavi, uz je neskoro. Nebolo by k tomu doslo, nebyt pana Dzurindu a jeho zakonov. Vraj aby fabriky vzali viac ludi. Ale ti ludia nechceli robit za 4 tisicky, ale za 12 tisiciek s pravom robit nadcasy. Odisli najväcsi pracanti, ktori pokial este nie su v dochodkovom veku, robia svojou usilovnostou a ochotou robit nadcasy velikansku radost rakuskym a nemeckym, anglickym a irskym zamestnavatelom. A ti si ich vazia neporovnatelne lepsie ako ti slovenski. Citia to na platoch, kto ich vrati spät? Uz nikto. Kto sa raz naucil nemecku hymnu, slovensku uz spievat nebude :) Taku bude spievat, ake ma obcianstvo. Ani ty ju nebudes spievat cely zivot, tu slovensku. Ale este o tom nevies :)

Doktor Srani

Ja by som ked nie je pri pocitaci napisala z jej mailu niekomu do firmy ohovaranie na vedenie. a potom to vymazala z odoslanej posty. ta by sa z toho posrala.)))))

anonymna232

dakujem vsetkym za rady par dni som tu nebola...nejako sa ucim ignorovat ju dnes mala zasa blbe reci ale vobec som nanu nereagovala... vidim ze to ju naserie najviac ked vidi ze cloveka nevytoci a nepokazi mu den... isty cas v tej praci este pobudnem ale rada by som si casom nasla hlavne kvoli financiam nieco lepsie platene... mate pravdu debilov je plne Slovensko zial bohu ze sme taky narod ze si podkopavame nohy namiesto toho aby sme si pomahali..to nam ide najlepsie...

kathmandu

máš dve možnosti, buď zatneš zuby a vydržíš vo viere že tá zmija povolí časom a dá ti pokoj, prestane ju to baviť alebo
dáš výpovedď a odídeš preč odtiaľ niekam inam.
Vedz jedno, pre také zmije sú najväčším terčom v oku také ženy ktorým nemôžu konkurovať respektíve ako tu už v príspevkoch ktosi opomenul sú v niečom lepšie, buď sú šikovnejšie, pracovitejšie, krajšie, obľúbenejšie alebo inak ..šie. Niekedy takáto nenávisť a závisť ženy voči žene je vyklíčená zo sympatií k jednému a tomu istému mužovi čiže tzv. konkurenčná žiarlivosť. Teda keď jedna je u nejakého muža viac obľúbená a obletovaná ako tá zmija škodlivá ktorá má však záujem o toho istého muža.
Vedz ešte jedno, že kedy sme terčom v oku toho druhého? Keď sme pre neho z nejakého dôvodu zaujímavý. Ak by si jej bola ukradnutá dala by ti pokoj. Robila by svoju prácu a nestarala by sa o teba. Ale tu ju niečim zaujímaš.
Takže máš dve možnosti buď zostať a vytrvať alebo zbaliť sa a zminznúť navždy preč.

Mesačný princ

:D

Nevidím to inak, len na zmenu zamestnania. Takýto ľudia budú všade a väčšinou si na nich projektuješ samú seba, ale možno natrafíš na miesto, kde zrkadlá nemajú :)

V každej práci ti niekto bude škodiť. Preto treba mať peniaze a netreba pracovať :D