jedna zena v praci mi velmi skodi

Príspevok v téme: jedna zena v praci mi velmi skodi
anonymna232

ahojte ludkovia potrebujem radu.... prave som nastupila do novej roboty a od zaciatku som si vsimla ze som nesadla jednej zenskej...je starsia a povahovo proste.... strasna falosnica ohovara s kym moze... a hlavne rozprava mojej nadriadenej sprostosti lebo ma nema rada a skodi mi.... ako som rada chodila do prace a nemala s nikym problem chodim tam s uplnym hnusom teraz ...najhorsie je ze ona je tam dlho tak kazdy veri jej intrigam... co mam robit?

lLily

jednu starsiu kolegynu, ktora podla mna tiez donasa uz ani nemusim zdravit a vobec si ju nevsimam, bo viem, ze vacsina muzov tam na mna neda dopustit

lLily

zenske kolektivy boli vzdy len jeden velikansky humus....videla som to uz v skole, ked sa dievcata skupinkovali a hrali na "kamosky"

som stastna, ze vacsinu zivota som bola v prevazne muzskom kolektive, co sa prace tyka, az teraz posledny polrok bohuzial som opat v zmiesanom, no nastastie s tymi nesympatickymi zenskymi nemusim prichadzat do blizsieho kontaktu a par z nich je celkom fajn
Ulavilo by sa mi, ak by aj namiesto veducej bol muz, no nie nejaky zakomplesovacne, bo zakomlexovany chlap je jak sprosta zena.

MilosMilos

Koťe vyjeb sa na tú pizdu závistnú, toto robia ženské ktoré niečo závidia iným ženám, ona má so sebou nejaký problém s ktorým sa nevie popasovať a vyvršuje si zlosť na tebe a chce ťa vyštvať ako ti tu napísali ale ak si dostatočne silná tak sa nedaj, bojuj dievča, len bojuj! Ak nemusíš s ňou priamo pracovať tak ju ignoruj ako sa dá. Vyhýbaj sa jej ako sa dá. Toto čo zažívaš nieje nič nové pod slnkom, toto často vídať v ženských kolektívoch lebo vy ženské ste proste také. Ak vidíte nejakú krajšiu, šikovnejšiu, obľúbenejšiu kolegyňu hneď začnete spriadať plány ako jej uškodiť, ako ju vyštvať, ako sa jej rýchlo zbaviť.
Závisť je strašná vlastnosť niektorých ľudí a je ťažké sa jej zbaviť ale buď si vedomá toho že zlo robiť majú potrebu len tí ľudia a najmä tie ženy ktoré sú niečim frustrované z niečoho buď zo svojho partnera, manžela, sexuálneho života atď.

chvila

toto je najhoršie na ženských kolektívov, nič nieje horšie ako kolektív zostavený zo samých báb. Tam sú samé intrigy, ohováranie, faloš, závisť, nenávisť..
Si nová, oná je tam už zakorenená a máte nadriadenú tiež ženu toto je najhoršie čo môže byť

aine

poradim ti bosoracky recept napis jej meno na kusok papierika centrofixkou aby sa nerozmočil text ,jej cele meno aj priezvisko potom to daj do mikrotenového sáčku zalej vodou aby ten papierik bol pod vodou pevne zaviaz,urob uzol a odlož na dllllhuuuu dobu do mraznicky.Nechaj ju tam kolko treba kym spolu robite.Nic sa nestane ani jej ani tebe ale ona sa prestane starat a akoby ochladnu jej emocie voci tebe a ty budes mat klud na svoju pracu
Funguje na sto percent

WHISPER

tak ju ignoruj, nebav sa s nou... bav sa s chlapmi... smej sa, nech nevidí že ťa trápi jej spravanie-lebo o to jej ide....a ju roztrhne od jedu ked ta uvidí spokojnu, veselú...

anonymna232

whisper praveze v praci mame aj chalanov a tam je to uplne ine oni sa stale smeju vobec sa takto nevadia ako zenske ....bolo by mi uprimne strasne luto dat vypoved lebo peniaze mi teraz veelmi treba a konecne mam robotu na zmluvu doteraz som bola vsade len na dohodu a na zivobytie to veru nestaci...

WHISPER

stara zakomplexovana krava... klasika... ja si nemožem vynachváliť chlapsky kolektiv.. robim v nom rok a fuuu to je radsť chodiť do roboty, klud a sranda..
predtym vsade kde som robila sa nasla nejaka zakomplexovana krava ktora mala so mnou problem aj napriek tomu ze nikdy som s nou ziaden konflikt nemala, hned od zaciatku sikana...
bohuzial jedine čo ti ostáva je zmeniť prácu..
a ak sa tomu teraz brániš,.. uvidíš že ak nezmeníš teraz tak to bude iba horšie, zdeptá ťa krava, sebavedomie ti udupe, budeš mať zaludočne problemy , stresy, čo zas bude v robote.. nestoji to za to..

Mesačný princ

Takýto človek dokáže doslova znechutiť prácu druhej ľudskej bytosti.

Pracovať v strese nie je najzdravšie a tiež to znižuje pracovný výkon. V takej práci človek dlho neostane a ak áno, tak bude jeho psychika v...

Hľadaj si niečo iné. Zatiaľ to nejako vydrž.