jedna zena v praci mi velmi skodi

Príspevok v téme: jedna zena v praci mi velmi skodi
anonymna232

ahojte ludkovia potrebujem radu.... prave som nastupila do novej roboty a od zaciatku som si vsimla ze som nesadla jednej zenskej...je starsia a povahovo proste.... strasna falosnica ohovara s kym moze... a hlavne rozprava mojej nadriadenej sprostosti lebo ma nema rada a skodi mi.... ako som rada chodila do prace a nemala s nikym problem chodim tam s uplnym hnusom teraz ...najhorsie je ze ona je tam dlho tak kazdy veri jej intrigam... co mam robit?

anonymna232

dakujem za rady... ja viem ze by som si to nemala tak brat ale vie mi totalne pokazit den... kazdy kto mal niekoho takeho v praci vie o com hovorim...doteraz som chodila do prace uplne rada :/

Gima

Nevšímaj si ju a svedomito pracuj. Takí ludia iba čakajú, na hádky a intrigy. Pracujte na sebe a záškodníkov neberte v úvahu.

anonymna232

ahoj dakujem za radu ale je to neskutocne tazke byt tam v pohode... ona je strasne falosna zenska uz len ked ju vidim robote normalne to vomne vrie ked vidim ten jej zakerny pohlad .. napriklad to co by mala povedat mne ze nieco mam spravit to povie nadriadenej a ta mi potom dohovara...nejde zamnou ale za nadriadenou... je to strasna zenska...

Ute

Nie je nič neobvyklé, aj keby si išla pracovať inde, tak tam bude ďalšia taká. Na našich pracoviskách je to bežná vec.

vv7x

Nedaj na sebe znat ze ta vytaca, ludi neries, isto si o nej myslia svoje len kto by chcel v praci rozbroje s nejakou ...
Skus sa dat prelozit ale ta vypoved nije riesenie. Ona ta chce vystvat a ty sa nesmies dat. Venuj sa praci a total ignore. Bud v pohode, toto nic neni zvladnes to.