jedna zena v praci mi velmi skodi

Príspevok v téme: jedna zena v praci mi velmi skodi
anonymna232

ahojte ludkovia potrebujem radu.... prave som nastupila do novej roboty a od zaciatku som si vsimla ze som nesadla jednej zenskej...je starsia a povahovo proste.... strasna falosnica ohovara s kym moze... a hlavne rozprava mojej nadriadenej sprostosti lebo ma nema rada a skodi mi.... ako som rada chodila do prace a nemala s nikym problem chodim tam s uplnym hnusom teraz ...najhorsie je ze ona je tam dlho tak kazdy veri jej intrigam... co mam robit?

Nmalicka

by som ti moc neodporucala vymyslat si, hladat na nu nieco zle a klamat o nej - budes presa robit to, co ona robi tebe? - bo sa ti to nevyplati a budes na tom X-krat horsie ako si, nakonec pojdes otial nektore veci sa nedaju prerobit

jakubbb

ako niekto poznamenal pis si to moze sa ti to hodit..a vzdy sa da na kazdeho cloveka nieco zle najst ak ti robi problemy, ked uz chces ist do extremov..

debilnekolektivy

iny napad: naucit sa po nemecky, zobrat si so sebou kamaratku a dat sa do opatr. agentury, striedat sa s kamoskou a chodit opatrovat seniorov na 2tyzdnove turnusy. Hovorim s kamaratkou, lebo aj striedajuca sa osoba, ak to bude stara a cudzia zena trpiaca komplexom menejcennosti, bude kade-tade vytrubovat, jak ty nevies upratovat, varit, starat sa, nic. A klamat a intrigovat. Preto radsej striedat sa s niekym, s kym vychadzas v sukromi :) Ako hovorim, sikanovanie je vzdy o tom, ze stara sikanuje mladu. Nesikovna sikovnu. Hlupa mudru. Leniva usilovnu. ...pridaj si tam, co chces :)

debilnekolektivy

Tak zmen zamestnanie a bude dobre. Vyhybaj sa takym pracam, kde existuje moznost karierneho postupu. Tam je najviac nenavisti, zavisti, intrig. Zameraj sa na nieco, kde nikto zo zamestnancov nema moznost v postupit v kariere. Napriklad predavacku v malej cukrarni, casnicku v malej restauracii, kde sefom moze byt len majitel a ziadna z pracovnicok nemoze postupit. Alebo ked ovladas jazyky, tak davat z domu detom doucko. Ked jazyky nevies, tak sa nauc aspon jeden. Pripadne naucit sa programovat niekde na IT learning a zamestnat sa ako ITckarka. To sa da aj bez VS. Sice sa tam v kariere postupit da, ale kolegov prakticky nepoznas. Kazdy si cumi do svojho pocitaca, si v muzskom kolektive zase, kde je to ine, lebo chlapi nie su az taki hnusni a ked sa sexi oblecies, tak aj pomozu, poradia. Nebolo by ti zle pri takej robote. Staci trosku porozmyslat, pridu napady a potom uz len zrealizovat niektory a je to. Ja mam take skusenosti, ze ked som na pracovisku niektorej mrche nesadla a chovala sa hnusne, tak si na mna dovolovala stale viac a viac, ublizovala mi stale viac a viac, az som zo zleho odisla do lepsieho a bol pokoj, ale ten vitazoslavny usmev stal zato, ked som davala vypoved a prekvapeny pohlad mrchy tiez. Inac ako vypovedou to nevyriesis. Sikanujuci clovek aby bol aspon nejaky cas nestastny, potrebuje stratit zmysel zivota: aby z jeho zivota zmizla jeho obet. Po dlhsom stave "depresie a nestastia" sa zameria sice na nejaku inu obet, ale uz to nebudes ty.

Nmalicka

by som ti moc neodporucala debatovat s nou, na debaty s tebou ona asi caka. ale poviem ti daco konkretne - ta psychicky depta, aby si ty nemala cas na svoju pracu. napis si na papier kedy co konkretne ti robi, co ti hovori, ako sa k tebe sprava. k tomu si daj datum. zide sa ti to, ak to tak je.

Matyo

Pokiaľ je to jediný človek, ktorému si nesympatická a donáša na teba, tak máš v ruke argument, že nemáš problém s nikým iným iba s ňou, teda vlastne problém nie si ty, ale ona. Netreba sa nechať, práca je nehľadá ľahko, treba si stáť za svojim názorom...

lLily

no a sympaticke su mi tam bud zeny-cudzinky, bo tie riesia hlavne jazykovu barieru a dorozumenie sa a zeny-rozvazne kludne povahy ci naopak-romske typy

Pe567

Akoby som čítala svoje myšlienky z pred dvoch rokov :D mala som úplne to isté...ja som sa tam snažila vydržať ale nakoniec som to vzdala...každý ti poradí inak, niekto že si ju nemáš všímať, niekto že máš odísť atď...keby sa dal vrátiť čas tak by som šla za ňou narovinu pred ostatnými nech mi povie o čo jej ide...ja ti poradím, rob ako to cítiš...keď máš tú prácu rada, zabojuj, nejaké zakomplexované fuchtle nemajú právo ostatným kaziť prácu, náladu, dni...moja práca snov to vtedy rozhodne nebola a keď som videla, že šéfka vo všetkom hľadá chybu vo mne, i keď sa snažím, lebo ten a ten povedal...ako hovorievala: ,,ja som s vami spokojná, ale...", ,,dám vám ešte jednu šancu"...tak som sa na to vykašľala, lebo nemalo ani najmenší význam niekomu niečo vysvetľovať a odvtedy mám pokoj :)

lLily

jakub, bo ja sa tam nebavim bud s nikym a poctivo pracujem alebo sa bavim s muzmi, ktori su mi symptickejsi, bo su uprimnejsi, nie su tak vztahovacni ci nemaju potrebu ohovarat, no a ak ma ktosi nastve, tak mu to dam najavo a on to prijme alebo necha tak. Ja nepotrebujem riesit nejake debilne kecy, slusne spravanie a chodenie okolo horucej kase a uz vobec nemam chut zdravit niekoho, kto sa mi hnusi len za to, ze sa to patri a sme kolegovia. Skor naopak, mam chut sa nanho vyzvracat si naplut mu do ksichtu.

jakubbb

Lily: to si ako dosiahla, ze chlapi nedaju na teba dopustit :D?, tak ano ludia chcu chodit radi do roboty a kde sa vyskytne niekto nesympaticky neznamena to hned, ze musi byt aj zly, treba byt nestranyn a vytvarat si nazor sam..zaciatky su vzdy takzke, ale, ked sa zabehnes tak uz nie je ziaden problem, robis si podla seba a ostatnych mozes mat na haku..