Požadovaná funkcia je prístupná iba pre administrátorov

zistenie AIDS

Príspevok v téme: zistenie AIDS
lydka14

Ahojte, mám veľký problém. Kamarátka sa po 6 rokoch rozišla s priateľom a nevedela sa doť dokopy asi pol roka. Dá sa povedať že som ju prinútila ísť so mnou do klubu sa odreagovať. Bavili sme sa celkom dobre, kým ju tam nezačal baliť jeden muž (extrémne príťažlivý, dávno som takého nevidela). Niečo sa v nej zlomilo a po zopár hodinách s ním odišla v aute domov. Aj keď je to najslušnejší človek na svete, proste sa s ním vyspala. Prosím nesúdte ju za to čo spravila, proste sa potrebovala odreagovať, a zvrhlo sa to trošku. No a asi už viete kam to smeruje. Dostala od neho HIV. Úplne sa z toho zrútila, začal brať lieky a chodiť k psychológovi. Ja cítim že je to kvôli mne, a srašne ma to bolí. Tiež som začala brať antidepresíva, prosím čo mám robiť aby som sa dala dokopy.

Noelinka

Lieky majú a su na hiv ich ulohou je aby sa virus nemnozil ale taky liek neexistuje ktory by virus znicil okrem raz som citala ze nasli jeden protein kt virus zabija na mysiach to funguje ale kedy bude vo forme lieku pre hiv poz? Je otazka

Mesačný princ

neviem111111 - ty si čo myslíš? Majú lieky na tieto a iné ochorenia roky alebo naozaj nič nemajú a robia akože výskum?

Ja si myslím, že sme cielene klamaní

Mesačný princ

Noelinka - ak by som mal dôkaz, tak by som bol asi odsúdený za velezradu :D

By ma zlynčovali a vypukla by 3 svetová vojna.

Alebo by som bol milionár :)

Myslíš si, že niekto ako ja sa k niečomu takému dostane? To je ako keby som si povedal, že sa chcem pozrieť do tajného archívu v knižnici vo Vatikáne. No nezabi ma :D

Mesačný princ

Noelinka - to je to čaro tých, ktorí o nás rozhodujú :)

Myslíme si, že existujú neliečiteľné choroby, zatiaľ čo liek existuje.

Je to presne také isté, ako život napr. v Indii, kde zneužívajú deti na prácu. Deti si myslia, že to tak má byť a iný život nepoznajú, ale nie je to tak trošku blud?

Noelinka

Neviem odkiaľ to berieš ale žiaľ hiv sa nedá vyliečiť. Jedine transplantáciou kostnej drene je možné sa jej zbaviť ale pomocou liekou nie. A to sa tyka nielen hiv ale aj rakoviny

8ygwfw

ahoj ja mam tiez hiv a normalne zijem... teraz uz liecba velmi pokrocila... chodim do prace fungujem v ramci normy ako najlepsie viem...beriem lieky .. len nikto o tom nevie pretoze ludia by ma odsudili a to nechcem...