zistenie AIDS

Príspevok v téme: zistenie AIDS
lydka14

Ahojte, mám veľký problém. Kamarátka sa po 6 rokoch rozišla s priateľom a nevedela sa doť dokopy asi pol roka. Dá sa povedať že som ju prinútila ísť so mnou do klubu sa odreagovať. Bavili sme sa celkom dobre, kým ju tam nezačal baliť jeden muž (extrémne príťažlivý, dávno som takého nevidela). Niečo sa v nej zlomilo a po zopár hodinách s ním odišla v aute domov. Aj keď je to najslušnejší človek na svete, proste sa s ním vyspala. Prosím nesúdte ju za to čo spravila, proste sa potrebovala odreagovať, a zvrhlo sa to trošku. No a asi už viete kam to smeruje. Dostala od neho HIV. Úplne sa z toho zrútila, začal brať lieky a chodiť k psychológovi. Ja cítim že je to kvôli mne, a srašne ma to bolí. Tiež som začala brať antidepresíva, prosím čo mám robiť aby som sa dala dokopy.

00000

Chcel by som vedieť ako sa dať vyšetriť na HIV ak by mi vedel niekto poradiť aký je postup. Nemal som hepatitídu ani chrípku ale s partnerkou sme mali problemy boli sme od seba v decembri a vyspala sa s iným chalanom ale tvrdí že mal ochranu ale v januári mala niečo ako prechladnutie teploty kašel a nádchu tak neviem či to náhodou nemá a vtedy ma to nenapadlo a spávali sme spoli bez ochrany.

Marunka

Presne ako píšu ostatní. Nie si zodpovedná za niekoho rozhodnutie.

Pokiaľ berieš antidepresíva, musela si prejsť "rukami" odborníkov. Žiaden z nich ti nepomohol? Museli predsa riešiť čo sa ti deje, antidep.sa nepredpisujú ako paralen :)

IWillFollowYou

nie je to tvoja chyba
nenutila si ju s nim spat

ked uz spala mala pouzit gumu

spat s cudzim a aeste nepouzit gumu..aaaaaargh

no nevadi ked uz ma to hiv tak ju aspon nejak psychicky podpor ale tvoja chyba to nieje

neviem111111

rozhodne to nie je kvoli tebe. ty si ju zobrala von bavit sa, nekazala si jej ist sexovat s neznamym clovekom a este k tomu bez ochrany. toto su rozhodnutia, ktore urobila sama. a teraz nesie nasledky.