zistenie AIDS

Príspevok v téme: zistenie AIDS
lydka14

Ahojte, mám veľký problém. Kamarátka sa po 6 rokoch rozišla s priateľom a nevedela sa doť dokopy asi pol roka. Dá sa povedať že som ju prinútila ísť so mnou do klubu sa odreagovať. Bavili sme sa celkom dobre, kým ju tam nezačal baliť jeden muž (extrémne príťažlivý, dávno som takého nevidela). Niečo sa v nej zlomilo a po zopár hodinách s ním odišla v aute domov. Aj keď je to najslušnejší človek na svete, proste sa s ním vyspala. Prosím nesúdte ju za to čo spravila, proste sa potrebovala odreagovať, a zvrhlo sa to trošku. No a asi už viete kam to smeruje. Dostala od neho HIV. Úplne sa z toho zrútila, začal brať lieky a chodiť k psychológovi. Ja cítim že je to kvôli mne, a srašne ma to bolí. Tiež som začala brať antidepresíva, prosím čo mám robiť aby som sa dala dokopy.

Shayleen

Kvôli tebe to nebude a rada by som ti povedala že medzi HIV a AIDS e veľký rozdiel.

Ja som tiež hiv poz ked chxete môžete mi písať či už sem alebo si vymeníme mail

Mesačný princ

Skús byť teraz pri nej. Obviňuje ťa snáď z toho?

Ak nie tak ťa teraz potrebuje viac, ako kohokoľvek iného. V konečnom dôsledku to pomôže aj tebe.

Mesačný princ

Kvôli tebe to určite nie je!!!!!!!!!!!

Neobviňuj sa za niečo, začo nemôžeš. Spala s ním ona a nie ty a má používať ochranu ak spáva s cudzími chlapmi!