voda v kolene

Príspevok v téme: voda v kolene
Verona

Ahoj
Asi pred rokom sa mi vytvorila voda v kolene. Bolo to bolestive- nieco mi popraskalo v kolene.. na druhy den to iste v druhom. nesportujem, chodila som po lekaroch a vyberali mi vodu.. po case to zmizlo, ale neskor sa to zase objavilo.. rok ma bolieva aj laket na pravej ruke. teraz mam casto opuchnute lave koleno. Lekari nevedia zistit co mi je. Tvrdia, ze mam nejaky zapal, ktori sa neda zistit ani z krvi. Jedine co mi pomohlo bola injekcia, ktora sa da tazko zaobstarat. Neviem to po lekarovi precitat, ale nejaka: Synovitis genus. Neviete mi nejako poradit?
Dakujem

misko29

ahojte chcem sa opytat..asi pred mesiacom som si udrel koleno,dost ma to vtedy bolelo.ta bolest vsak okamzite zmizla ale citil som to obcas.nic vazne proste.ale dnes som sa zobudil a tak ma to bolelo ze po schodoch chodim tazsie a podrep je takmer nemozny..poradte co to moze byt.zacal som pouzivat voltaren

petra 555

ahojte chcela by som poradit čo znamená ked ma vodne ochorenie v pištali ževraj vodný nádor da sa to vyliečit surne

lipfi

Heh vsetci ktory sa pytate na to ze ked sa vam robi voda v kolene ci si mate s niecim ho potierat,tak v prvom rade by ste mali zajt k doktorovy aby vam ju vidiahol:Da potom nepretazovat koleno a nemala by sa voda vratit..a ked hcete predist robeniu vody v kolene tak sportovci by mali nosit ortezu a kazdy kto ma problemy s kolenami by jednoznacne ml cvicit na nohy!!!ak nesportujete a robi sa vam aj tak voda to preto lebo mate strasne slabe svaly na nohach a vam to koleno tak nedrzi a tymsa vam stale bude robit voda..a este vodu v kolene ma kazdy aj zdravi clovek,ide o to ze kolko jej tam mate..nerobim sa mudrim ale hram volejbal uz 8 rokov a mal som operovane koleno tak viem svoje:)

RNG

Protizapalove pomahaju a potom materialy na klby.Pozrim na predosle temy.
Na klbovy maz je hyaluronicka kyselina, CMO a avokado 2-3 krat do tyzdna.

simik1991

čaute...hrávam futbal a pred rokom som mal krv v kolene pretože sme sa s jedným na zápase zranili...asi v máji sa mi to vrátilo ale nemal som krv len ma to bolelo.Tak mi doktor pichol injekciu ale pomohlo to tak na mesiac...A vždy napr: aj na zápase keď spravím prudký pohyb s kolenom tak mi tam niečo pukne...neviete čo by stým mohlo byť?

jana conkova

AHOJTE MAM 14 ROKOF a uz mi tahali vodu s kolena hravam volejbal a pri nom som sa aj zranila nebolo to vazne len som spadla na kolenoo isla som k ortopedovi a hned mi ju vytiahol teraz ma koleno priserne boli niekedy vobec a o 2/3 dni zacne opat boliet mam tam vodu zase<

pernicek

tak mne tahali vodu z kolena asi aj viac nez 5krat :( to bolo hrozne a potom este aj parkrat krv ....ale neviem preco vsetko prestalo ked som zacala si na to davat mrazeny hrasok

vronyka

Ja som mala vodu v kolene pred mesiacom a rozhodla som sa skusit si to vyliecit prirodnym sposobom- horcicou.A to 2 krat denne /rano a vecer pred spanim som na koleno natrela 1 az 2 cajove lyzicky na koleno,prikryla som to dvoma hygienickymi vreckovkami a obviazala koleno obvazom.Nesmiete to prikryt igelitovym vreckom,alebo niecim inym,pod cim by pokozka nemohla "dychat",lebo by mohli vzniknut neprijmne zapareniny! Uz po tyzdni mi opuch zmizol,ale este tyzden som sa nemohla na koleno spolahnut (chodit som mohla dobre,ale trebars podrep nebol mozny a vystupit na schod tou nohou bol problem),no postupne sa to zlepsovalo.A teraz uz treti den chodim rano behat 1,5 km a koleno poslucha :))). To je recept uspesne odskusany mnou a mojim dedkom (mal to asi pred rokom a zatial sa mu voda nevratila,hoci fyzicky sa aj nadalej dost namaha).U nas oboch bolo vsak pricinou poranenie a pretazenie klbu a neviem,ci by to zabralo ak by pricinou boli aj ine ochorenia.

A este poznam jeden recept,ktorym si vodu v kolene "vytiahol" moj otec.Spociva v piti caju z praslicky rolnej (Eguisetum arvense),dostat ju v lekarni.Ale nesmie sa pocas toho prijimat ina tekutina,ani polievky,aby bol efekt co najlepsi.
Takze mozte si teraz vybrat alebo aj kombinovat obe metody.dufam ze zaberie :)))