voda v kolene

Príspevok v téme: voda v kolene
Verona

Ahoj
Asi pred rokom sa mi vytvorila voda v kolene. Bolo to bolestive- nieco mi popraskalo v kolene.. na druhy den to iste v druhom. nesportujem, chodila som po lekaroch a vyberali mi vodu.. po case to zmizlo, ale neskor sa to zase objavilo.. rok ma bolieva aj laket na pravej ruke. teraz mam casto opuchnute lave koleno. Lekari nevedia zistit co mi je. Tvrdia, ze mam nejaky zapal, ktori sa neda zistit ani z krvi. Jedine co mi pomohlo bola injekcia, ktora sa da tazko zaobstarat. Neviem to po lekarovi precitat, ale nejaka: Synovitis genus. Neviete mi nejako poradit?
Dakujem

ivka...

ja mám práve teraz napuchnuté koleno. Určite mám vodu, lebo raz som to mala. ale dr. povedal, že nie je dobré vyberať. predpísal mi ibalgin, každých osem hodín. Ale teraz to mám opäť. Môže sa tá voda aj sama vstrebať? lebo ísť k dr. u nás je šesť hodín v čakárni. a je dobré dávať na to studený alebo teplý obklad. díky moc.

karia

stale doteraz som pocuvala ze ked boli koleno je na to dobre dat vinovy obklad.vo stvrtok mi ruplo v kolene po schodoch a ked sa blizi dovolenka hned som letela k doktorovi.v pondelok som uz lezala u ortopeda a kedze mi moj lekar povedal ze to bude iba obstrek tak som tam hrdo lezala,no ked ortop,povedal ze ideme to vytiahnut nezmohla som sa slova a desat mil,uz bolo vonku,este som bola aj v praci robim kucharku a mam49rokov.no teraz to boli viac pa.

petra 19

Skoro vôbec neboli to vyberanie vody s kolena aj tak to väčšinou závisí od doktora ktorý to vyberá.. Ale to vyberanie stojí za to je to ako keby vám nieco tazke opadlo s toho kolena je to uvolnenie. verte mne ju vyberali už 5 krat a teraz cakam na zakrok

zuzka323

Ahojte....znova vam pisem :-( dnes rano som bolpri doktorovi a znova mi tahal vodu z kolena.... dokonca teraz mi vytiahol omnoho viac ako minuly utorok...boli am to... a take problemy ako mam ja by som nepriala ani najvacsiemu nepritelovi :-(

pingu717

mam uz dva tyzdne opuchnute koleno aj pod kolenom je to mozno ze to bude voda v kolene???? dost to boli no mne sa vytratilo mazivo s kolien beriem na to lieky

zuzka333

Ahojte... dnes mi brali vodu z kolena... asi pred 3 rokmi mi tiez brali 3- krat po sebe.. ale dnes ma to bolelo riadne... nechcem vas strasit...dalo sa to vydrz ale bolelo ma to pretoze ked mi pichol dnu ihlu tak mi stade nesla voda... musela ihlou tak pokrutit...a ptm uz sla ... ale bolelo to... vlastne boli ma to teraz... ale ked som to prezila ja prezije to kazdyyy.... :-) ....

zuzo

Ahoj, mne pred dvoma týždňami ťahali vodu z kolena+inekciu mi tam pichli, a vôbec to nebolelo!!!!!Mala som tiež obavy, lebo ma všetci strašili, že je to bolestivé plus som taký srachopud, že keď uvidím ihlu utečiem. Samozrejme opýtala som sa lekára či to bude bolieť, on mi povedal, že ak budem robiť to, čo mi povie, tak nie. Musela som si ľahnnúť na stôl, zavrieť oči a zhlboka a nahlas dýchať (ako keď žena rodí :-)). Čo je najdôležitejšie, svaly musia byť v nohe uvoľnené!!! Len to som cítila, keď ma dr pichol. Ihla vôbec nie je extra veľká. Takže žiaden strach!!!!!

alica molčanová

prosím tých, ktorým už ťahali "vodu" z kolena, aby sem hodili aspoň krátky popis toho, čo sa vtedy deje u doktora...lebo začínam mať obavy, keďže každý straší s tým, že to nehorázne bolí a že ihla je nesmierne veľká...ďakujem...alica :o)

kristina8

ja som mala zlomene koleno,vtedy mi tahali 3 krat krv za tyzden..hroza ani chodit som nevedela,bolelo to jak svina,az do kosti... po pol roku sa mi zvrtlo koleno a zase mi raz tahali krv...a teraz opat mam krv v kolene,napuchnute to mam a asi mi idu yajtra yase vyberat...:(