Dietolog, vyzivovy poradca Trencin

Príspevok v téme: Dietolog, vyzivovy poradca Trencin
AfterEight

Ahojte, je tu prosim vas niekto, kto ma skusenosti s dietologom v Trencine? Nechcem pojedat ziadne prasky z vrecusķa, chcela by som lekara,aby mi pomohol schudnut.

Ak bude potrebne, tak pojdem aj za vyzivovym poradcom,ale nechcem ziadne oblbovacky,ani si kupovat vyrobky za 200€, lebo to je pomaly polovica mojej vyplaty.

P.S. cvicenie u mna nezabera (chodila som polroka 3x za tyzden do fitka a neschudla som ani kilo). Potrebujem uz nazor odbornika. Krv mam v poriadku aj hladinu tukov v tele ale vazim uz okolo 90kg a po kazdej diete len priberam ked s nou prestanem a uz ma to nebavi,pricom sa vazne neprejedam. Mam pocit,ze priberam aj zo vzduchu.

Dakujem

Janka44

Najuzasnejsia vyzivova poradkyna je pani Evka Mikluskova. Klobuk dolu uzasna zena pozitivne naladena ktora naozaj rozumie tomu ako funguje ludske telo. Ma uzasne recepty pri ktorých ani nevies ze si na diete. Konecne poradkyna pri ktorej clovek nevyhadzuje peniaze ale nehladuje pochutna si na jedle a skutocne chudne. Odporucam ju.

ozivujemtemu

ahoj AfterEight ako si dopadla? som na tom uplne presne ako ty neviem sa dostat pod 80 kg a to mam 165 cm :/ jem zarovno mojej 55 kg sestry a nic ani kilo dole :(

Tiezzufala

Ja som na tom tak isto vyska 162 a vaha 85kil pod ktoru sa nemozem nijako dostat a to som toho skusala naozaj vela diet obmedzovania a nic mi nezabralo... nejem fast food ani pizze ani nic nezdrave pracu mam fyz. 8 hodin...je to hrozne ked si clovek uz nijako nevie pomoct :(

Petus33

a nebola si si dat merat ci tvoj organizmus nezadrzuje vodu? sestra na takom meraní bola tiez sa cudovala ze nemoze schudnut a zistili jej ze jej telo zadrzuje 12 kil vody... potom nato dostala lieky na odvodnenie a vsetko sa dalo doporiadku..

AfterEight

Dnes som mala na ranajky puding z bananu a chia semienok, obed tekvicova polievka plus cezar salat, olovrant celozrnna bagetka taka mensia a na nu som si dala maslo rajcinu a tvrdy syr a na veceru som si spravila smoothie z bananu a z chia semienok plis do toho 30g 80% cokolady,to sa rozmixovalo
A ja som uz nizsie pisala,ze ja sladke skoro vobec nejem, ziadne tycinky, cukriky,mne to nechuti a sladene ani sytene napoje vobec. V pravi pijem nesladeny caj,cely den. Doma mineralky,ano sem tam si dam do vody sirup ale to je fakt minimalne. Z alkoholu pijem vino alebo sem tam pivo to je tak 2x za mesiac.

Danka34

ahoj aftereight ja som tiez mala taku vahu ako ty cca okolo 90kg no u mna to bolo sposobene tym ze som kazdy ale fakt kazdy den pila sladene napoje a mala denne v praci aj doma nieco sladke napríklad cokoladu cokoladove tycinky. Po rokoch sa to nabalilo a ja som dospela az pomaly ku stovke. Tiez som sa cudovala ze ako som sa dopracovala az k takejto vahe ved obedy ranajky a vecere som mala uplne bezne nejake maso,ryza zelenina klasika polievka a podobne. Ked som postupne zacala vysadzat sladkosti a sladke vody schudla som na normalnu vahu primeranu mojej vyske.. Dodnes sa snazim aby moju dennu stravu tvorili najmä bielkoviny a zelenina ovocie len doobeda pre istotu na sacharidy si davam sakra pozor . Takze to naberanie na vahe ma niekedy fakt pricinu tam kde si myslis ze to skodi najmenej...tiez som si myslela ved male zhresenie v podobe sladkosti je nic ale ked som ho vysadzala a videla som ako chudnem tak som sa spamatala... aky mas jedalnicek?

AfterEight

Ahojte baby, no ja som uzivala od biotechUSA L-carnitine 500mg, ale 2tablety som si mala dat 30min pred cvicenim,lialo zo mna tiez riadne, ale neschudla som. To som uz pisala,ze som chodila do fitka,pravidelne,som si aj toto davala a nic. Mala som este viac vydrze,lepsiu kondicku,ale kila dole nesli.

LuciaPavlik

Je ich viacero druhov ja som mala ten specialne pre zeny lipo6 black for hers (cierny so zlatym napisom) snad som pomohla :)