Dietolog, vyzivovy poradca Trencin

Príspevok v téme: Dietolog, vyzivovy poradca Trencin
AfterEight

Ahojte, je tu prosim vas niekto, kto ma skusenosti s dietologom v Trencine? Nechcem pojedat ziadne prasky z vrecusķa, chcela by som lekara,aby mi pomohol schudnut.

Ak bude potrebne, tak pojdem aj za vyzivovym poradcom,ale nechcem ziadne oblbovacky,ani si kupovat vyrobky za 200€, lebo to je pomaly polovica mojej vyplaty.

P.S. cvicenie u mna nezabera (chodila som polroka 3x za tyzden do fitka a neschudla som ani kilo). Potrebujem uz nazor odbornika. Krv mam v poriadku aj hladinu tukov v tele ale vazim uz okolo 90kg a po kazdej diete len priberam ked s nou prestanem a uz ma to nebavi,pricom sa vazne neprejedam. Mam pocit,ze priberam aj zo vzduchu.

Dakujem

LuciaPavlik

ahoj autorka temy sice niesom z Trencina ani vyzivoveho poradcu odtial nepoznam ale zo svojej vlastnej skusenosti ti mozem poradit co zabralo u mna. A sice je to spalovac tuku lipo 6 black. Pokial nemas problemy s tlakom,cukrovku,problemy s pecenou ci oblickami al. stitnou zlazou tak je to to najlepsie co si pre seba mozes kupit. Mrkni ho na internete ja cvicim kazdy den pol hodinku robim na dve smeny ranne a poobedne tak vzdy si tu pol hodinku najdem bud doobeda alebo poobede. Vzdy pred cvicenim si dam tento spalovac po cviceni sice zo mna tecie a mozem zmychat tricka ale takto pekne a rychlo som neschudla este po nicom. A ver mi ze som sa trapila s dietami skusala vselico a potom som sa prejedla este viac. Upravila som aj jedalnicek kde prevazuje bielkovinova strava a vyslovene dbam o prevahu ovocia zeleniny chudého masa a ryb a sacharidom sa snazim vyhybat. Samozrejme vsetko s mierou treba .Bohuzial niekedy len sam bez pomoci clovek neschudne ja som bola ten isty pripad... mohla som hladovat a trapit sa a ani kilogram dolu...

AfterEight

Ahoj,som rada,ze nie som sama.
Vsetci co ma poznaju,tiez nechapu,ze aj na to kolko sa vela hybem( nemam problem ani s vysokohorskou turistikou), ze stale nechudnem,ale roky som priberala alebo vobec nechudla.

Chapem, je to deprimujuce. Preto si pripadam ako sialena a nechapem,ze tu v okolo nie je dietolog. Chcela som ist aj za vyzivovym poradcom,ja by som si ho aj zaplatila ale zevraj si musis kupovat tie ich vselijake prasky atd a na to uz peniaze nemam.

aduska52

sice nepoznam ziadneho dietologa v Trencine ale tato tema sa presne tyka aj mna... vaha mi zastala na 84 kilogramoch a napriek pravidelnej normálnej strave a pohybu nejde dolu... taktiez som si dala spravit vysetrenia na hormony stitna zlaza a podobne.. vraj je vsetko v poriadku... denne chodim peso do prace 2 km tam a spat od pondelka do piatku uz pol roka a ani kilo dolu... po 18 uz nejem a to si drzim velmi dlho... a nic :( pri mojej vyske 165cm je tato vaha hotova pohroma :( tiez som uplne smutna a zufala...

AfterEight

Sladke skoro vobec nejedavam,mne cokolada ani keksiky velmi nechutia. Jedavam tak max o 8 naposledy,ale najcastejsie okolo 7. Spavat chodim pred polnocou.

Preto som chcela kontakt na dietologa,alebo vyzivoveho poradcu.

Lebo uz fakt neviem.

efemka

hmm tak to je naozaj zvlastne ked mas aj stitnu zlazu v poriadku a vaha sa stale nehybe.... a o kolkej jes posledne jedlo/ veceru? inak ja som tuiez mala nadvahu nie velku cca okolo 10kilogramov ale to len preto lebo som uplne kazdy den jedla cokoladu a sladkosti... ked som sa toho zvyku zbavila kila isli rychlo dolu... aby ma to nelakalo jedla som chromove tablety ktore skutocne ucinne znizuju chut na sladke... nemas v jedle prebytok cukrov a sacharidov?

AfterEight

Ahojte,uz som ani nedufala,ze si toto niekto vsimne.

Jem normalne ranajky,potom obed,nejaky olovrant a veceru. Neprezieram sa. Samozrejme,niekedy od obeda do vecere nejem, nie je cas. Ale nemam mega porcie,alebo 6jedal za den. Samozrejme,dam si pizzu raz za mesiac,alebo spagety.

Jem velmi vela zeleniny,ovocia ani nie max v lete.

Vysetrenie krvi som si dala urobit aj na stitnu, vsetko mam ok,aj cholesterol,vsetko na vybornu.

efemka

a co hormony a stitna zlaza tie mas v poriadku? pretoze ked ti takto nejde schudnut ani po pol roku cvicenia vo fitku niekde bude zrejme problem moja znama tiez zacala rapidne priberat koli stitnej zlaze a ked jej ju zacali liecit uz bola za urcity cas na svojej povodnej vahe... ono tie hormonalne problemy vedia byt pekna svina...