Dietolog, vyzivovy poradca Trencin

Príspevok v téme: Dietolog, vyzivovy poradca Trencin
AfterEight

Ahojte, je tu prosim vas niekto, kto ma skusenosti s dietologom v Trencine? Nechcem pojedat ziadne prasky z vrecusķa, chcela by som lekara,aby mi pomohol schudnut.

Ak bude potrebne, tak pojdem aj za vyzivovym poradcom,ale nechcem ziadne oblbovacky,ani si kupovat vyrobky za 200€, lebo to je pomaly polovica mojej vyplaty.

P.S. cvicenie u mna nezabera (chodila som polroka 3x za tyzden do fitka a neschudla som ani kilo). Potrebujem uz nazor odbornika. Krv mam v poriadku aj hladinu tukov v tele ale vazim uz okolo 90kg a po kazdej diete len priberam ked s nou prestanem a uz ma to nebavi,pricom sa vazne neprejedam. Mam pocit,ze priberam aj zo vzduchu.

Dakujem

Asik

Aha ok, tak ja ti osobne odporucam stranku chudnutie- ako, od Mirka Veseleho, mozem ti povedat ze to funguje sama som tak schudla.Je tam aj forum kde si mozes pisat s ludmi co chudnu.Chod si pozriet tu stranku a forum

AfterEight

Ahoj Asik,neskusila,lebo zname co tam chodili,si museli zakupit jedla od nich a financne ich to zruinovalo,ja by som chcela jest normalnu stravu,ktoru si pripravim a hlavne prist na to kde je v mojom tele chyba. Mne by nevadilo si zaplatit za konzultacie,ale nechcem,aby mi niekto nutil praskove polievky atd.

Ked by sa to dalo bez toho aby som tam nenechala stovky eur za jedlo na mesiac,tak rada vyskusam tam ist. Mas skusenost?

AfterEight

Dakujem Ti, pre mna je tam dokonca moc jedla,tolko ani nejem. Nepriberiem z toho? Kolko ta taky jedalnicek vysiel? Ja tak strasne tusim osobne ist ku nejakemu odbornikovi ale asi tu v tn ziaden nie je.

Klauda201u

Ahoj, ak chces daj mi na seba kontakt, mozem ti poslat jeden jedalnicek co mam..je sice vyratany na moju vahu a vysku ale mozno sa nim inspirujes, pretoze nie je tam podla mna nic obmedzujuce . Jasne ze ti ho poslem zadarmo. Len daj vediet ci chces..