Cvičenie alebo strava? Čo je pre chudnutie dôležitejšie?

Táto diskusia patrí k článku: Cvičenie alebo strava? Čo je pre chudnutie dôležitejšie?
Cvičenie alebo strava? Čo je pre chudnutie dôležitejšie?

Pri zhadzovaní nežiadúcej záťaže z našich tiel je ideálne skombinovať silové a aeróbne cvičenie, upraviť jedálniček a poriadne odpočívať. Táto svätá trojica vám pomôže k vysnívanej postave skôr a zdravšie, než čokoľvek iné. Skratky neexistujú, je potrebné tvrdo makať, byť trpezlivý a nevzdávať sa.

stankila

strava 20%, cvicenie 80%.. za peknym a vypracovanym telom je vzdy vela driny, obetovania sa a odopierania sa.. no kazdy clovek si musi stanovit to, co jemu vyhovuje..

ewvinka

mna zase cvicenie nikdy nebavilo a preto sa snazim cely zivot len stravovat tak, aby som extra nepriberala... k tomu chodim kazdy den z roboty domov pesi, co mam cca 3km a nastastie si postavu udrziavam a nepriberam...kazdemu vyhovuje nieco ine...

matitima

vierocka514 viem, že nikdy nie je neskoro a preto som si povedala, že od februára jednoznačne niekde začínam!!! hmm, ja mám staré mesto dosť od ruky, mne by skôr vyhovoval Ružinov. fúha, to VIP členstvo vyzerá dosť dobre :) koľko sa platí potom? je to veľmi veľa? lebo ja by som prijala aj to solárium :) :) :)

nájde sa tu aj niekto, kto chodí do tohto fitka v Ružinove? ak áno, ohláste sa mi prosím :)

dobreuz

Adell_Certikova len tak ďalej a želám aj veľa úspechov v cvičení, lebo okrem zlepšenia kondície a vzhľadu cvičenie človeka nabije pozitívnymi emóciami.

Adell_Certikova

dobreuz...máš pravdu, že cvičenie je Alfou a Omegou nášho výzoru a preto tak krvopotne na sebe makám:):)...

vierocka514

nikdy nie je neskoro Maťka, len treba začať! veď aj lyžovanie a bežky sú super šport, to je fajn, že chodíš! ;) :) áno, majú viacej pobočiek, no my chodíme do Starého Mesta, keďže to nám najviac vyhovuje, máme to všetky najbližšie :) my máme len to klasické. rozdiel je medzi tým taký, že v tom VIP máš aj neobmedzené nápoje v nápojovom bare Grapivit, neobmedzené turbo soláriá (maximálne 13 min/deň), skupinové cvičenie s trénerom v CROSS UP a GO UP - službu umožňujúcu vstup do všetkých štúdií FIT UP na Slovensku a v Čechách. ako je tam toho dosť naviac ale samozrejme potom tie ostatné mesiace sa platí aj viacej a preto sme si my kúpili iba klasické členstvo.