Cvičenie alebo strava? Čo je pre chudnutie dôležitejšie?

Táto diskusia patrí k článku: Cvičenie alebo strava? Čo je pre chudnutie dôležitejšie?
Cvičenie alebo strava? Čo je pre chudnutie dôležitejšie?

Pri zhadzovaní nežiadúcej záťaže z našich tiel je ideálne skombinovať silové a aeróbne cvičenie, upraviť jedálniček a poriadne odpočívať. Táto svätá trojica vám pomôže k vysnívanej postave skôr a zdravšie, než čokoľvek iné. Skratky neexistujú, je potrebné tvrdo makať, byť trpezlivý a nevzdávať sa.

matitima

ahojte :) na začiatok sa predstavím a poviem vám čosi o sebe. volám sa Martina a bývam v Bratislave. problém, kvôli ktorému som sa rozhodla napísať je taký, že potrebujem do leta schudnúť 10 kg, aby som sa cítila lepšie. vždy som mala dobrú postavu a preto sa chcem k nej vrátiť! viem, že veľké percento v chudnutí zohráva strava a tú som už trošku upravila. keďže doma nemám podmienky na cvičenie, tak by som rada začala chodiť do fitness centra. no v Bratislave je ich toľko, že si neviem vybrať a neviem, ktoré je najlepšie a najvýhodnejšie :/ vedeli by ste mi poradiť? s ktorým máte dobré skúsenosti? do ktorého chodíte?

ďakujem :) ;)

Radka8

no podla mna obe, ja vam neviem, ja nemam problem s chudym a vypracovanym telom a pritom moc nemakam, chuda som od prirody a raz za čas si zacvičím a stale mam pevne brucho :D asi som jedna z tych stastnejších.. :D ale tuzim po tom sa sem raz dostat do tohto zoznamu : estavisa.sk :D kedze studujem herectvo, nemuselo by to byt len snom vsakze :/

Moniq117

Niekedy sú ľudia tak unavení z nesprávneho stravovania, že na cvičenie ani nepomyslia. Naprv treba dať do poriadku trávenie monikakomorasova.sk

clara 474

Pekny clanok, niektroi ludia to naozj riesia len regeneraciou :D. Alebo stravia vo fitku hodinu a pol a potom sa doma napraskaju sladkostami alebo mastnymi jedlami. Podobny clanok som citala aj na /www.chudnemzdravo.sk ja osobne som dlhy cas zanedbavala tu regeneraciu, a ono to ani akosi neslo. Cvicenie, strava, regeneracia, to ide vsetko spolu ruka v ruke a nic nesmie chybat, lebo sa cely chudnuci system zruti.