Cvičenie alebo strava? Čo je pre chudnutie dôležitejšie?

Táto diskusia patrí k článku: Cvičenie alebo strava? Čo je pre chudnutie dôležitejšie?
Cvičenie alebo strava? Čo je pre chudnutie dôležitejšie?

Pri zhadzovaní nežiadúcej záťaže z našich tiel je ideálne skombinovať silové a aeróbne cvičenie, upraviť jedálniček a poriadne odpočívať. Táto svätá trojica vám pomôže k vysnívanej postave skôr a zdravšie, než čokoľvek iné. Skratky neexistujú, je potrebné tvrdo makať, byť trpezlivý a nevzdávať sa.

AAlenkaa

u mňa je to 50 na 50 - viem, že keď mám vyváženú stravu a hýbem sa pravidelne - nejaké to kardio ako je bicykel a kolobežka, tak si udržiavam svoju váhu už pár rokov v norme

stankila

strava 20%, cvicenie 80%.. za peknym a vypracovanym telom je vzdy vela driny, obetovania sa a odopierania sa.. no kazdy clovek si musi stanovit to, co jemu vyhovuje..

ewvinka

mna zase cvicenie nikdy nebavilo a preto sa snazim cely zivot len stravovat tak, aby som extra nepriberala... k tomu chodim kazdy den z roboty domov pesi, co mam cca 3km a nastastie si postavu udrziavam a nepriberam...kazdemu vyhovuje nieco ine...

matitima

vierocka514 viem, že nikdy nie je neskoro a preto som si povedala, že od februára jednoznačne niekde začínam!!! hmm, ja mám staré mesto dosť od ruky, mne by skôr vyhovoval Ružinov. fúha, to VIP členstvo vyzerá dosť dobre :) koľko sa platí potom? je to veľmi veľa? lebo ja by som prijala aj to solárium :) :) :)

nájde sa tu aj niekto, kto chodí do tohto fitka v Ružinove? ak áno, ohláste sa mi prosím :)

dobreuz

Adell_Certikova len tak ďalej a želám aj veľa úspechov v cvičení, lebo okrem zlepšenia kondície a vzhľadu cvičenie človeka nabije pozitívnymi emóciami.

Adell_Certikova

dobreuz...máš pravdu, že cvičenie je Alfou a Omegou nášho výzoru a preto tak krvopotne na sebe makám:):)...