Nechudnem a nechudnem

Príspevok v téme: Nechudnem a nechudnem
west west

Ahojte.takze rozhodla som sa chudnut.stravujem sa 5krat denne viac bielkovin ako sacharidov a vypijem 2laz 2.5l cistej vody denne.teoriu o chudnuti mam nastudovanu perfektne.lenze po tyzdni som sa odvazila a schudla som len 800g .necvicim ale pohybu mam dost .a este moj denny prijem kj sa pohybuje okolo 7-8000.nechapem co robim zle.mam sice teraz "svoje dni" ale moze to mat vplyv na chudnutie? Nechcem viac skrtit jedalnicek :-(

chudnuca998

boze ze jest 5x denne! najhorsia vec priemerny clovek vobec nepotrebuje jest tak casto. jasne ze budes naberat ako prasiatko

west west

Ou to mi akosi nedocvaklo .pijem dost kavy s lizickou cukru a ked si to tak spocitam.jeeejej.fuj ale kava bez cukru mi nechuti :-(

bielaruza

west davaj si pozor na cukor hlavne aj v malom mnozstve robi zle ja som tiez chcela schudnut jeden cas mala som zdravu stravu na ranajky obed aj veceru ale casto som jedla sladke a preto sa mi nedarilo..

west west

AHOJTE.Som spat.schudla som 2.5kg lenze zacala som cvicit a pribrala som pol kila spat na cm chudnem ale na vahu nie .uz je to tyzden co sa vaha nepohla :-( :-( som stoho nestastna potrebujem dat dole 5kg este a vaha mi stupa :-(

west west

AHOJTE.Som spat.schudla som 2.5kg lenze zacala som cvicit a pribrala som pol kila spat na cm chudnem ale na vahu nie .uz je to tyzden co sa vaha nepohla :-( :-( som stoho nestastna potrebujem dat dole 5kg este a vaha mi stupa :-(

west west

AHOJTE.Som spat.schudla som 2.5kg lenze zacala som cvicit a pribrala som pol kila spat na cm chudnem ale na vahu nie .uz je to tyzden co sa vaha nepohla :-( :-( som stoho nestastna potrebujem dat dole 5kg este a vaha mi stupa :-(

west west

AHOJTE.Som spat.schudla som 2.5kg lenze zacala som cvicit a pribrala som pol kila spat na cm chudnem ale na vahu nie .uz je to tyzden co sa vaha nepohla :-( :-( som stoho nestastna potrebujem dat dole 5kg este a vaha mi stupa :-(