Nechudnem a nechudnem

Príspevok v téme: Nechudnem a nechudnem
west west

Ahojte.takze rozhodla som sa chudnut.stravujem sa 5krat denne viac bielkovin ako sacharidov a vypijem 2laz 2.5l cistej vody denne.teoriu o chudnuti mam nastudovanu perfektne.lenze po tyzdni som sa odvazila a schudla som len 800g .necvicim ale pohybu mam dost .a este moj denny prijem kj sa pohybuje okolo 7-8000.nechapem co robim zle.mam sice teraz "svoje dni" ale moze to mat vplyv na chudnutie? Nechcem viac skrtit jedalnicek :-(

ANGEL-DEMON

počas krámov mozes ma v pohode 2kg navyše... takze tyzden pred a tyzden po sa ani nemá vážit...
sa neváž každy den,... len raz za mesiac... a nevieme co znamena ze mas dost pohybu....?
daj priklad tvojho jedálnicku aby sme vedeli..
zrada moze byt aj v tom ze ješ zbytocne 5x denne.. ked nie si drevorubač... tak mas vyssi prijem ako vydaj....
o tom uz bolo popísane ze je zbytocne jest 5x denne...

west west

janusa30 dakujem :-) ja tiez odolavam i ked este len tyzden :-D zatial si verim ze to dam.mozno to ide tak pomaly lebo nemam nadvahu aspon si myslim ze nemam 171cm a vaha 70kg.vyzeram normalne viac menej :-D drzim ti palce, :-)

janusa30

west u nas to je tiez tak ale ja uz som sa zatala a ked sladke tak uz len raz za cas a len doobeda poobede uz nie... po porode som vazila 84kil bola to hroza! drzim palce viem ake to je ked vaha nejde dolu :)

west west

Dakujem za odpovede.skusim este tyzden vydrzat a uvidim.i ked nemam ziadnu podporu okolia .unas sa bezne vecer papaju sladkosti cokoladky atd.a manzel robi naprieky :-).snad vydrzim.

Danilka117

ODPORUČILA BY SOM TI TOTO:
-odkaz odstránený-
MNE TO VEĽMI POMOHLO VYSOKÁ KVALITA DALA SOM DOLE 18 KÍL.
DOPORUčUJEM
-odkaz odstránený-

neviem111111

vaha je obcas celkom zavadzajuca. a zhodit takmer kilo za tyzden upraveneho jedalnicka je celkom v pohode, vzhladom na to, ze mas svoje dni, kedy sa kazda zena zavodnuje (co su kila navyse).

janusa30

west treba zacat s malymi davkami nie naraz si dat velku... tiez som zacinala postupne..inak na trhu je ich strasne velke mnozstvo aj urcene priamo pre zeny treba pokukat :)

west west

Dakujem za reakciu :-) skusim pridat pohyb a spalovac mam doma len som ho neuzivala busi mi ponom srdce :-( ale tak vyskusam.dakujem.:-)

janusa30

ahoj tento isty problem som mavala aj ja vahu som mala stabilnu a nic dolu... potom som zacala cvicit a kupila som si k tomu spalovac tuku,.... ked sa da pomoct si preco by to clovek neurobil... a bum za 2 tyzdne sa mi tak krasne vyrysovala postava ze to ani nieje mozne :) som uplne nadsena... treba si pomoct ako vies... ked to nejde pojde to inak :)