Nechudnem a nechudnem

Príspevok v téme: Nechudnem a nechudnem
west west

Ahojte.takze rozhodla som sa chudnut.stravujem sa 5krat denne viac bielkovin ako sacharidov a vypijem 2laz 2.5l cistej vody denne.teoriu o chudnuti mam nastudovanu perfektne.lenze po tyzdni som sa odvazila a schudla som len 800g .necvicim ale pohybu mam dost .a este moj denny prijem kj sa pohybuje okolo 7-8000.nechapem co robim zle.mam sice teraz "svoje dni" ale moze to mat vplyv na chudnutie? Nechcem viac skrtit jedalnicek :-(

west west

AHOJTE.Som spat.schudla som 2.5kg lenze zacala som cvicit a pribrala som pol kila spat na cm chudnem ale na vahu nie .uz je to tyzden co sa vaha nepohla :-( :-( som stoho nestastna potrebujem dat dole 5kg este a vaha mi stupa :-(

west west

AHOJTE.Som spat.schudla som 2.5kg lenze zacala som cvicit a pribrala som pol kila spat na cm chudnem ale na vahu nie .uz je to tyzden co sa vaha nepohla :-( :-( som stoho nestastna potrebujem dat dole 5kg este a vaha mi stupa :-(

west west

AHOJTE.Som spat.schudla som 2.5kg lenze zacala som cvicit a pribrala som pol kila spat na cm chudnem ale na vahu nie .uz je to tyzden co sa vaha nepohla :-( :-( som stoho nestastna potrebujem dat dole 5kg este a vaha mi stupa :-(

west west

AHOJTE.Som spat.schudla som 2.5kg lenze zacala som cvicit a pribrala som pol kila spat na cm chudnem ale na vahu nie .uz je to tyzden co sa vaha nepohla :-( :-( som stoho nestastna potrebujem dat dole 5kg este a vaha mi stupa :-(

Roletta

Nečakaj hneď že budeš vidieť výsledky, prvé sa dostavia až po troch mesiacoch, takže neprestávaj a vydrž, choď si za svojím cieľom

west west

Ahojte.dakujem vsetkym ktory prispeli radou.momentalne nemam financie na kupu doplnkou na chudnutie.9 dni a mam dole 1.5kg takze ide to ale veeeelmy pomaly.asi sa stym zmierim ze to tak ide....:-)

carnitinka

mne strasne pomohol na chudnutie l-carnitin v kapsuliach uz po par dnoch vidim vysledky ako sa mi krasne formuje moje brucho a pas som sice mlada ale moja postava bola vzdy hroza ...ano je to tak... davam si ho hodinu pred cvicenim a fakt ze zabera.... Ja som bohuzial ten typ zeny ktory aj ked bude hladovat a dietovat naveky vekov a driet nezhodi ani kilo a to mam len 20 rokov..samozrejme som upravila aj stravu jem len ryby a kuracie maso a ako tu uz bolo spomenute sladkosti som uplne vyradila... staci ked sa pozriem do zrkadla a prejde ma nane chut... :) takze l.carnitin vrelo odporucam...

Romi 345

Buď rada,že si aspoň niečo schudla... ja mám 24 rokov a nejak sa mi zastavil metabolizmus, nie a nie schudnúť a to som pred dvoma rokmi mala už jemné tehličky na bruchu od správnej stravy a fitka... medzičasom som pribrala 10 kíl, neviem ani ako a nechce to ísť dole nech sa snažím ako chcem...pravidelné fitko, cardio, vyvážená strava a nič ani deko dole... som z toho na prášky...

west west

Ja som aj drevorubac :-D kazdy den 3krat rubem drevo a to myslim vazne.:-) presny jedalnicek ti nedam .na ranajky celozrne pecivo sunka.desiata zelenina alebo ovocie obed chude maso zelenina olovrant polievka hrncekova vecera tuniak zelenina .striedam to takze nemam kazdy den to iste :-) odvazim sa o tyzden uz sa to mozno pohne.o a este pijem cistu vodu a matovy caj nesladeny....