Svadobny dar

Príspevok v téme: Svadobny dar
keituskaaaa

Ahojte mam trocha dilemu kamaratka sa mi za 2 tyzdne vydava a neviem co jej mam kupit jako svadobny dar vravela ze lepsie nieco prakticke ale ja nemam skusenosti s takymi vecami Je to moja 1 svadba vlastne 2 ale prvu si uz ani nepamatam ;o) poradte prosim nieco Je mlada a zariaduju si Dakujeeem

svadobný dar

Originálny darček pre šťastie môže byť aj podkovička.Je to pekný svadobný dar.
Má priniesť kúsok šťastia novomanželom.

Erdedka

My to vacsinou s partiou riesime tak, ze sa poskladame napriklad po 50 eur. Kupime nejaky darcek na pamiatku aby si pamatali, ze to maju od nas a zvysok dame peniaze. Oni si asi najlepsie uznaju co im bude treba. Take darceky na pamiatku sme davali vyrobit na mieru napriklad na urobradost.sk Daju sa tam najst velmi dobre napady...

malickasom

najlepsie darceky su peniaze, my sme dostali tolko hovadin ze az.potom mas v byte sklad vsetkeho nepotrebneho.

milovna

200 je vela kedze je to len kamaratka.nam davali od 50 do 100 eur.a radsej sme preferovali peniazky ako nejake veci

BBella

moze chciet nieco prakticke, ale vies ako si zariaduju byt???ci potrebuju do obyvacky alebo do kuchyne??alebo investovat do prerabky???peniaze su najpraktickejsie. ty vies - ci chce investovat do nabytku, spotrebicov, alebo malovat byt???mozes byt neviem ako naj kamoska alebo netrafis sa :) peniazky kludne do tej obrovskej obalky s maslou:) alebo do krabice, nech je sranda...zozen si obrovsku krabicu pekne ju zabal a je to - nech su v tom peniaze, ale bude vediet aj po sto rokoch ze si jej takym stylom dala dar:)

soffa

ja som mala svatbu pred 2 tyzdnami(chvalabohu vysiel cas aj vsetko ostatne).a dostala som skoro same obalky.povacsinou davali 100 euro./2osoby.ale dostala som aj svad.dary-od satenovych obliecok az po zap.misy.ja ked idem na svatbu tak davam tak isto peniaze,dotycny si za nich kupi co chce a nedostane 3 kavove supravy,2zehlicky..atd.

Maya_chic

bigham - my sme davali pred xy rokmi asi tiscku, dve, uz si nepamatam, teraz 30-60 eur, takzo povedat, co je optimalne, zalezi aj na tvojom prijme, vztahu so svadobcanmi a pod.

vravi sa, ze by sa malo vratit to, co svadobcan do hosta investuje, cize jedlo, komplet menu, pitie a nieco navyse k tomu