Svadobny dar

Príspevok v téme: Svadobny dar
keituskaaaa

Ahojte mam trocha dilemu kamaratka sa mi za 2 tyzdne vydava a neviem co jej mam kupit jako svadobny dar vravela ze lepsie nieco prakticke ale ja nemam skusenosti s takymi vecami Je to moja 1 svadba vlastne 2 ale prvu si uz ani nepamatam ;o) poradte prosim nieco Je mlada a zariaduju si Dakujeeem

sehte

Ja svojmu drahému vždy vymyslím nejaký originálny darček na darcik.sk Podľa stránok sú tam fajn nápady/inšpirácie a ešte aj ušetrím :P :)

robawo

Ja som bola ako svedok najlepšej kamarátke nedávno na svadbe a kúpila som im kvalitný mixer klarstein herakles zo stránky www.electronic-star.sk a veľmi sa potešila :)

VlastickaBohusov

Jáj, tieto bridlicové vecičky sú velmi pekné. Pozerala som sa na nich už skoršie, ale zatial nič nekúpila, asi si na Vianoce urobím radost:-)

lilyianka

ja sa vždy opýtam, aký dar by chceli, ak nevedia, hodím im peniaze, veď tým sa nič nepokazí ... ako kupovať nejaké trápne periny, obliečky, vázy, obrazy a pod :)

sususu

ja tiez idem na svadbu kamoske a rozhodla som sa kupit jej krasnu svadobnu pohladnicu a do obalky spolu so 150e nech si kupia co potrebuju...sama dobre viem ze mat doma 15 rovnakych zehliciek ale kopec nepotrebnych smejdov je na prd.