Mrtva duša v byte

Príspevok v téme: Mrtva duša v byte
Lenkkka

Dobrý deň, som zvedavá na váš názor ...Pred pol rokom mi zomrel otec s ktorým sme aj s mamkou nemali vbec dobrý vzťah a len prežíval zo dna na den tabletkami,alkoholom a cigaretami ...Často do nas vyskakoval a kričal a aj ja som mu povedala DOSŤ kruté veci na to že je to môj otec ...ale v tom psychickom stave som nevedela už ako ...
Problem je že ked zomrel tak tu ako keby v byte nechal dosť zlú energiu ...Začala som mať depresie a úzkosti ktoré pretrvavaju LEN v byte a tak isto aj moja mamka ,len moja mamka je už staršia a neskutočne zle to znaša a dnes ju to dostalo a odviezly ju na psychiatriu .... Citila neskutočný (bezdôvodný) strach zo všetkého ...a ja každý večer neskutočné zúfalstvo ,strach a úzkosť pričom nemám dôvod ...
Neviem či verím na duchov alebo niečo podobné ,no ale je to divné ....
Dokonca aj mačka z ničoho nič cca 5-6 krat začne behať po byte ...ale nie tak normálne ako keby ju niekto nahanal ma zježeny chrbát,sklopené uši ....no ako ked sa na mačku utočí ....zozačiatku som to brala len že behá a hra sa ale to som ju nevidela pred tým ..vždy som bola v inej izbe .... prosím názor

Biela Kobra

Potvrdzujem komentár dolu. Tiež neverím na duchárčiny, ale mám podobnú skúsenosť, aj keď v mojom prípade osoba, ktorá umrela, mi bola veľmi blízka. Ale posledný rok to bolo čisté trápenie (doopatrovanie pri ťažkom zdravotnom stave) a po pohrebe som prežívala presne rovnaké stavy. Keďže nie som typ, čo sa hneď napcháva antidepresívani, ale stav bol už neznesiteľný, na kamarátkinu radu som urobila presne to, čo sa spomína dole. A pomohlo to. Soľ som dávala do tanierikov do rohov každej izby, a do rána bola v každom tanieri namiesto soli voda - pritom nemáme vlhký byt. Vyriadenie všetkého, upratovanie, vyhodenie, resp. spálenie všetkých vecí, ktoré sa dali, vyumývanie všetkého, čo sa dalo, plus soľ a sviečka každý deň. A zmysluplná činnosť na psychike človeka tiež urobí svoje. Držím palce.

osol

Aj ked na tieto veci moc neverim, zacala by som upratovat, umyvat, vetrat, vyhadzovat, do rohu mozes nasypat sol, zapalila by som vonne tycinky alebo olejceky, kupila nejaky kvet, co pohlcuje zle energie a tak. Aj cibula udajne pohlcuje zle energie, tak aj tu by som dala do misky. Uvarila a upiekla nieco dobre, kvoli voni. Pustila nahlas hudbu. Drzte sa.