Mrtva duša v byte

Príspevok v téme: Mrtva duša v byte
Lenkkka

Dobrý deň, som zvedavá na váš názor ...Pred pol rokom mi zomrel otec s ktorým sme aj s mamkou nemali vbec dobrý vzťah a len prežíval zo dna na den tabletkami,alkoholom a cigaretami ...Často do nas vyskakoval a kričal a aj ja som mu povedala DOSŤ kruté veci na to že je to môj otec ...ale v tom psychickom stave som nevedela už ako ...
Problem je že ked zomrel tak tu ako keby v byte nechal dosť zlú energiu ...Začala som mať depresie a úzkosti ktoré pretrvavaju LEN v byte a tak isto aj moja mamka ,len moja mamka je už staršia a neskutočne zle to znaša a dnes ju to dostalo a odviezly ju na psychiatriu .... Citila neskutočný (bezdôvodný) strach zo všetkého ...a ja každý večer neskutočné zúfalstvo ,strach a úzkosť pričom nemám dôvod ...
Neviem či verím na duchov alebo niečo podobné ,no ale je to divné ....
Dokonca aj mačka z ničoho nič cca 5-6 krat začne behať po byte ...ale nie tak normálne ako keby ju niekto nahanal ma zježeny chrbát,sklopené uši ....no ako ked sa na mačku utočí ....zozačiatku som to brala len že behá a hra sa ale to som ju nevidela pred tým ..vždy som bola v inej izbe .... prosím názor

Kycera

Dievča,
neveríš, neveríš, jedného dňa uveríš...
Tvoj otec bol duševne chorý, patril na psychiatriu. Kedže ste to za jeho života neriešili a dovolili ste mu, aby vás fyzicky aj psychicky týral, tak ste sa tam teraz, keď umrel, ocitli vy dve. Niet sa čomu čudovať. Naopak je obdivuhodné, že ste to doteraz vydržali.

Ide len o to, či chcete status quo zmeniť, alebo sa nechať jeho duchom tyranizovať aj po jeho smrti. On s tým ani po smrti neprestal!
Budíš sa v čase, kedy je v najvyššej činnosti pečeň a pľúca. Tie sú spájané s hnevom, depresiou... Nie je to tak, že mu to nemáš za "zlé", to si len nahováraš ! A ja sa Ti nečudujem. Tvoje budenie a podvedomie vypovedá o niečom inom. Snívajú sa Ti pravdivé sny...

Chceš to riešiť? Tak začni! A nečakaj kým sa to nezhorší!
Začni tým, že mu odpustíš Ty aj matka, úprimne, z celého svojho srdca, aj duše - Jaja, Filip!!! Nebude to ľahké a bude to trvať dlho, kým to dosiahnete...
Začni sa modliť, zariaď tie omše, spoj sa s človekom, kt. vidí duše mŕtvych a dokáže ich poslať do svetla... Vyskúšaj všetko možné aj nemožné.
Chcem Ťa upozorniť na jednu vec, duch Tvojho otca bude s vami dovtedy, kým ho nepošlete kade ľahšie. A je úplne jedno, či budeš v inom byte, cudzine, spať v hoteli... Ono sa to nespáje s miestom, kde ste spolu žili, ale osobou, s kt. ste žili!
Ak sa ho zbavíte, aj váš zdravotný stav sa zlepší. Je to navzájom prepojené.
Tak Ti prajem, aby sa Ti, vám, to podarilo čo najskôr a aby ste sa zdravotne dali do poriadku!!! Veľa síl Tebe i Tvojej mame!!!!!

Iiiii

Za mnou raz prišiel jeden človek z oného sveta a chcel po mne, aby som sa za neho pomodlil. Tak som sa pomodlil a potom odišiel.

Filip TT

Asi to bude vyzadovat zmierenie sa s otcom. U teba aj u mamy. Odpustite mu - prepadol alkoholu a zatemnila sa mu mysel, takze uz nerozoznaval dobre od zleho. Teraz uz ale vie, ze neviedol dobry zivot a rad by to napravil ale je uz neskoro.

Vase odpustenie a modltby by mu pomohli. Gregorianske omse su velmi dobra vec, viem to z nasej skusenosti. Mrtvi pribuzni sa prisli v zivom sne podakovat.

netreba

...nos so sebou klinček/y, môžeš si ho/ich povesiť aj nad posteľ, chránia pred zlou energiou alebo si sprav veniec na vchodové dvere z brečtanu a jarabiny, potom aj do bytu a umiestni ho na parapet alebo tam, kde spíš...

Jaja15

Lenkaaa, rady tu už padli, pridám ešte jednu. Na otca máš zjavne nedobré spomienky, snaž sa mu odpustiť a račej nespomíňať ako spomínať v zlom....

Lenkkka

noooo a ešte som zabudla na opakujúce sa sny s mojím otcom da sa povedať že v 70% snov je tam aj ked nanho cez den vôbec nemyslím a nemám mu nič za zlé ...

Vždy to je sen o tom že raz zomrel ale že prišiel naspäť (v tom sne to nieje nejako obsahovo vysvetlené ako) proste tak sa mi to sníva že je späť .... a citim počas celeho sna neskutočné zufalstvo že zase je späť a zase sa budu diať rovnaké veci ako ked žil ...bytky,nadavky, fajčenie v kuchyni ...proste zavadzal nam sprepáčením

Lenkkka

Ďakujem za rady ,skúsim všetko čo bude v mojích silách :)

a ovečka deje sa to skeptikom kedže ja som dosť velký skeptik :) a všetkému som pripisovala iný zmysel ale ked sa to vystupnovalo až tak že mamka skončila na psychiatrii a ja som začala brať antidepresiva a ešte nejaké lieky proti uzkosti .... a pri tom som bola vždy velky optimista a nemala som strach z ničoho a + vydesená mačka ,hnijúce rastliny aj ked sme sa o nich starali presne ako sa malo ... zazrakom po smrti otca som sa začala zobúdzať okolo 2-3-4 v noci bezdôvodne a to som bola vždy ta ktorú by nezobudila ani motorova píla a spala som aj 12h..... tak si len predstav že sa ti toto všetko stane ale vôbec to nedavaš do súvislostí ....až jedného dna zo zaujímavosti a z vyhrotenej situácie zabludiš na stranku kde píšu o mrtvých dušiach v byte ktoré neodyšli a uvedomíš si že splnaš všetky príznaky tak to rozhodí aj skeptika ....
Bude ťažké vyskúšať tieto rady čo ste mi písali kedže som neskutočný skeptik a na jednu stranu neverím ani modlitbám ani cirkvi, ani nejakým tym kartarkam a ženám ktoré si len vymýšlaju ...ani soli v rohoch (nechápem ako to pomáha duši ktorá nechce odísť ,alebo nevie ako odísť alebo nevie že umrela, podobne aj sviečky ) ......ale na druhu stranu viem že v našom byte nieje všetko v poriadku tak zvažujem AJ tu to možnosť duše :) ....

Otec bol taký že bral veeelmi vela liekov na to veeeeelmi vela fajčil a ešte do toho aj pil ...on len spal ,prešiel sa na vecko , napit sa vody niekedy niečo zjesť a čitať knihu alebo pozerať televizor ani by som sa nečudovala keby si neuvedomil že je mrtvy kedže hocikedy ked prišiel zamnou do izby a niečo hovoril (väčšinou len dačo sa sťažoval a nadaval) tak som ho ignorovala úplne ako keby nikto nič nehovoril .....