Mrtva duša v byte

Príspevok v téme: Mrtva duša v byte
Lenkkka

Dobrý deň, som zvedavá na váš názor ...Pred pol rokom mi zomrel otec s ktorým sme aj s mamkou nemali vbec dobrý vzťah a len prežíval zo dna na den tabletkami,alkoholom a cigaretami ...Často do nas vyskakoval a kričal a aj ja som mu povedala DOSŤ kruté veci na to že je to môj otec ...ale v tom psychickom stave som nevedela už ako ...
Problem je že ked zomrel tak tu ako keby v byte nechal dosť zlú energiu ...Začala som mať depresie a úzkosti ktoré pretrvavaju LEN v byte a tak isto aj moja mamka ,len moja mamka je už staršia a neskutočne zle to znaša a dnes ju to dostalo a odviezly ju na psychiatriu .... Citila neskutočný (bezdôvodný) strach zo všetkého ...a ja každý večer neskutočné zúfalstvo ,strach a úzkosť pričom nemám dôvod ...
Neviem či verím na duchov alebo niečo podobné ,no ale je to divné ....
Dokonca aj mačka z ničoho nič cca 5-6 krat začne behať po byte ...ale nie tak normálne ako keby ju niekto nahanal ma zježeny chrbát,sklopené uši ....no ako ked sa na mačku utočí ....zozačiatku som to brala len že behá a hra sa ale to som ju nevidela pred tým ..vždy som bola v inej izbe .... prosím názor

Iiiii

Ovečka, neboj sa, oni sa postarajú o dobrú zábavu aj tebe, len vyčkaj času jak hus klasu. A potom si zapáľ sviečku, najlepšie aspoň sto, aby to už bola kompletná očista - ha, ha.
A čo sa týka tej vyšinutosti, ide o to, či je človek vyšinutý už pred tým, než ho kontaktujú alebo skôr potom.
P.S. Úspech začína pokorou...

Jaja15

Ovečka odkaz pre teba: to že ty niečomu neveríš, neznamená že to neexistuje....mne sa stalo po smrti blízkej osoby niečo podobné, bol to len pocit že počas noci je niekto v byte...veľmi, veľmi nepríjemný pocit spojený so strachom...ten pocit nastal až v noci keď som sa zobudila, vždy som vstala, rozsvietila, prešla celý byt, opäť si ľahla ale ten pocit neprechádzal.....skúšala som vydymenie bytu bielou šalviou, človeka ktorý "odprevádza duše" - nepomohlo.....tiež som uvažovala nad kňazom, ale stretla som človeka ktorý u mňa urobil rituál ktorý sa robí v Indii po smrti človeka + dala odslúžiť gregoriánske omše - a vtedy to prestalo....neviem či pomohol ten rituál alebo tie omše ale odvtedy ten pocit prestal....podotýkam že nie so veľmi veriaca, ale po tej skúsenosti verím že niečo medzi zemou a nebom je.... uisťujem ťa, že som psychicky v poriadku :o))

0vecka

na toto sa da reagovat len tymto:

preco sa taketo veci nestavaju skeptikom? ja by som strasne chcel takeho ducha u nas v baraku :) preco ma duchovia obchadzaju a prebyvaju najradsej u polovysinutych ludi?

rencika

obrat sa na tuto pani, Ludmila Parizkova z Brna, EnergySystem, nie je to nijaka vedma ani kartarka, ona tieto veci vidi, vyprevadi kam patria natrvalo. Tie problemy, co pises + ta macka to potvrdzuje na sto percent su z toho, ze dusa tvojho nestastneho otca je stale v byte. Ries to cim skor, myslim, ze bude potrebovat aj fotku otca. Drzim palce. www.energysystem.cz

INGPeterDUCH

Skús zapáliť jednu bielu sviečku a pomodli sa za otca.
Je málo pravdepodobné, že by to bol skutočne tvoj otec, ale možné je aj to, aj keď len čisto teoreticky. Skôr to môže byť démon, ktorý sa snaží pôsobiť ako tvoj otec. So zlom bojovať tým, že budem tiež zlý? Zlo ma takú silu, že dovi dopo, myslím na duchovnej úrovni, že keď sa raz do niekoho pustia, tak sú jeho dni zrátané. Oni majú presnú hierarchiu, ten nižšie postavený musí počúvať toho vyššie postaveného (viď Wikipedia Hierarchia démonov).
A čo sa týka Boha, tak má nás on u prdele alebo skôr my jeho? Asi skôr my jeho, lebo si myslíme, že sme sa stali bohmi.
Diabol si svoje povinnosti plní veľmi dôsledne a dôkladne, jeho úlohou je pokúšanie, aby sme uverili, že tento jeho svet je lepší než ten, ktorý ešte nepoznáme. Duchovno má vždy vyššiu hodnotu než matéria. Kto môže napr. človeku ukradnúť jeho vedomosti alebo zručnosti?
Ak má za úlohu niekoho úplne zničiť, tak je to vždy len vtedy, ak si to niekto vyslovene praje. Inak neútočí.

menoo

ahojte Lenkkka

moje skusenosti su taketo:

aj ked je boh dobry, zaroven nas ma u ri**.
preco? lebo inak by to bola vypocitavost z nasej strany :D

toto pomaha proti zlu: byt zly.

je to ako ten symbol: pride diabol za clovekom a hovori mu: ja som diabol a budes mi sluzit. na to clovek: to ja diabol a ty uz mi sluzis uz davno.

ide o to nebyt za debila. zlo treba vyhnat a nie chodit okolo horúcej kase a rovnako nie proti tomu bojovat. zlo je ako strach: nic nespravi len furt otravuje.

clovek sa boji byt panom zla. bud budeme zlu sluzit alebo budeme sluzit my jemu.
a castokrat sme zapredani preto sa bojime zlo poslat prec ... lebo chceme aby sa vsetko lahhko dialo.

normalne sa postav a vysvetli tej bytosti ze ju z tadeto vykazujes prec.
nebude to ziaden boj, bude to tvoje solo.
ano zle si robila ale co bolo bolo, musíme zit tak hold nech to stoji za to.

vola sa to skusenosti - rokmi clovek zisti ze pravd je mnoho a stale sa menia. vtedy ked clovek prezije ako ho pravda Xkrat oklamala sa jej vzdava a vytvara svoju.

je to ako ten pribeh o manzelstve kde chlap vidi stasti stary par a pyta sa starceka ze ako to dosiahol co treba spravit atd atd - on mu na to: v prvom rade sa musis rozhodnut synak.

tak hold nejedzte maso a zbavte sa sprostostí - ak chcete vyhravat musite byt vzdy o krok vpred. a to uz toboz nad takýmito bezboznymi bytostami.

“ We the willing, led by the unknowing, are doing the impossible for the ungrateful. We have done so much, with so little, for so long, we are now qualified to do anything with nothing. ”
- Mother Teresa of Calcutta

Inak povedane iba fanatik pre dobro bude sluzit dobru na 100%

Kakaova

Bývalý primár MUDr. Teodor Rosinský radí s mŕtvymi dušami hovoriť nahlas a vysvetliť im, že sú mŕtve (mnohé to nevedia, keďže za života boli ateisti a neverili v posmrtný život). Treba im povedať, aby si spomenuli na niektorého svojho mŕtveho príbuzného a poprosili ho o pomoc - ten ich prevedie na "druhú stranu". Mnohí nestrašia schválne, ale z nevedomosti, nechápu, že už nie sú medzi živými. Usilujú sa s nimi nadviazať kontakt a sú nervózni, keď ich živí nevidia, alebo sa ich dokonca boja. MUDr. Rosinský napísal na túto tému viacero kníh, jedna z nich je napr. táto:

www.martinus.sk