Chronický zápal močových ciest alebo obličiek

Príspevok v téme: Chronický zápal močových ciest alebo obličiek
Jaja15

Vie mi niekto poradiť čo zaberá na chronický zápal močových ciest a obličiek? Pri každej kontrole internistu máva mama v moči veľa leukocitov a baktérii....Berie ATB, dávame aj brusnice a d-manosu, po preliečení sa to vždy vráti.....Pije dosť čistej vody, pitný režim je dobrý...
Treba vyšetrenie u urológa? Podarilo sa niekomu zbaviť chronického zápalu?

KoloidSilverCo

Ponúkame koloidné striebro najvyššej kvatity, vyrobené z 99.999% čistého striebra. Ponúkame 10ppm a 20ppm za dobru cenu. Bližšie info na našej stránke -odkaz odstránený- , kde si môžte vybrat rôzne produkty pre zdravie, krásu a vitalitu.

advisor10

presne tak! za opakovanym zapalom mocovych cieste je HLAVNE OSLABENA IMUNITA! preto treba hlavne mysliet na to, aby sa odstranila pricina a potom je jasne, ze a nebude opakovat... vraj super su enzymy, ale nie vyzivaky - u nas je liek wobenzym, dek maju aj studie, ze pomaha na opakovane ´, treba urcite vyskusat

anetta1000

Domka ale akú dobu ti trvalo kým si sa zo zápalu obličiek dostala? Predsa len zápal nie je nádcha tak treba tam zakročiť nejako ráznejšie nie? Píšeš že si brala lieky na imunitu, ale tomu nerozumiem, veď na imunitu bývajú len rôzne vitamíny a doplnky alebo sa mýlim?

Domka24

Baby dotazujete sa tu a kvôli čomu? Tiež by som nebola povedala, že mi na zápal pomôžu lieky, ktoré sú najmä na imunitu a pozrite motyka vystrelila ako moja babka hovorieva a dostala som sa z toho von, tak nech si každý urobí názor aký chce :) každá máme vlastný rozum a myslím že chceme pre svoje telo to najlepšie

Kycera

Julka,
a kde som toto tvrdila?
Ale keď už nedáš inak, tak Ti vymenujem niekoľko dôvodov, kde to s imunitou nemá nič spoločné : pacientka nevyberie všetky ATB, málo pije, zadržiava moč, má neliečený gynekologický zápal,...

Julka266

Kycera preco nechces pripustit ze pricinou opakujuceho sa zapalu mocovych ciest moze byt aj oslabena imunita? Kedze citam ze sa vyznas tak myslim ze vies, co vsetko mozu jednotlive zlozky imunity sposobit, ked ich nie je dostatok alebo ked su nejakym sposobom narusene. Jasne ze treba patrat po pricinach, ale ano je moznost ze telo sa nevie branit v tomto smere a tym padom cloveka sa zmocnil zapal

Domka24

smolenka keby to bolo také jednoduché, pri takýchto problémoch treba zahájiť poriadnu liečbu. Ktorá bude trvať aspoň niekoľko mesiacov, aby sa telo na totálku preliečilo a zbavilo celého zápalu. Na to sú vhodné práve enzýmové lieky ako wobenzym..ja som myslela tiež že sa z takéhoto problému snáď nikdy nedostanem a kukni som z toho vonku :)

smolenka

rada by som vám doporučila v správe kvalitný prípravok z aloe na ošetrenie slizníc, aj močového mechúra a obličkový čaj. Je dobré, že sa snažíte dodržiavať pitný režim