Chronický zápal močových ciest alebo obličiek

Príspevok v téme: Chronický zápal močových ciest alebo obličiek
Jaja15

Vie mi niekto poradiť čo zaberá na chronický zápal močových ciest a obličiek? Pri každej kontrole internistu máva mama v moči veľa leukocitov a baktérii....Berie ATB, dávame aj brusnice a d-manosu, po preliečení sa to vždy vráti.....Pije dosť čistej vody, pitný režim je dobrý...
Treba vyšetrenie u urológa? Podarilo sa niekomu zbaviť chronického zápalu?

darinusik_nov

Mne sa z tohto zdá, že toto je problém ktorý z veľkej časti ovplyvňuje práve imunita. Keby je imunita v poriadku tak chronický zápal ju určite nelapne a hlavne by sa tie problémy neopakovali, takže treba sa nad tým zamyslieť.

Kycera

Áno, vyšetrenie u urológa Tvoja mama potrebuje. Už tam mala dávno byť!
Ak sa jej to vracia, znamená to, že v močových cestách alebo obličkách môže mať ložisko. Preto je potrebné čo najskôr vyhľadať urológa, kt. o. i. spraví sono, dá pokyn na VŠETKY potrebné vyšetrenia zo sterilného moču, stanoví diagnózu a zaháji liečbu.

Mileva6

Ja som mala tiez obrovske problemy s pravidelnym a opakujucim sa zapalom mocovych ciest, uz som takmer liezla po stene, take to bolo neprijemne a bolestive. Pomohol mi wobenzym, aby sa mi neopakovali

basatop

Priklanam sa k Domka24..ide o to ze ten chronicky zapal nedokaze vzniknut len tak zo dna na den, jemu nieco musi predchadzat, vacsinou telo nam dava varovne signaly, ktore my bohuzial casto ignorujeme, takze tiez by som zacala riesit imunitu ako taku a s nou sa vyriesi aj tvoj problem s chronickym zapalom ;)

alanWilder

odporucam ako bolo spominane vitamin c alebo urinal akut forte, ak chcete zlavu na lieky nech sa paci -odkaz odstránený-

Domka24

Chronický zápal vzniká v podstate preto lebo mu to dovolíme, ide o to, že telo sa nevie brániť a preto sa ten zápal neustále vracia. Za mňa asi toľko že by som začala riešiť imunitu, aby telo bolo schopné čeliť zápalu a brániť sa mu keby sa chcel vrátiť.