Chlapi, chceli by ste dievča ktore je velmi chudé?

Príspevok v téme: Chlapi, chceli by ste dievča ktore je velmi chudé?
Skinny

Ide o to ze ja som dost chuda (nie anorekticka). Pribrat nedokazem pravdepodobne az okolo 30tky sa to moze podarit. Jednoducho robila som pre to vsetko aj na vysetreniach ale nepribrala som ani gram. Mam 47kg 164 cm a 18 rokov. Nikdy som nikoho nemala a zaujimalo by ma ci by chalani chceli taketo dievca. Napriklad ze by sa vam pacilo jej spravanie ale čo ta vychudnuta postava? Prosim uprimne nazory.

Tuto

Kopa chudych bab c mojom okoli ma partnerov tak ako kopa tucnych bab. Postava nieje vsetko ide oto ako sa chlap citi v tvojej pritomnosti vtedy ide postava bokom a ako ovecka napisal vtedy si muz ide za babou nohy dolamat ak chce byt s nou.

Skinny

Plastelina, nepovedala som ze som anorekticka :) ty si so svojou postavou spokojna ale ja nie, urcite takto nechcem vyzerat stale ale ako vidim neda sa nic robit. Aj tie vitaminy som brala hlavne B12.

plastelina 78

nechapem preco si myslis ,ze pri 47kg a 164 cm ,ze si anorekticka ? toto bola moja vaha od 15 do 28 rokov ,pri vyske 162 cm .... 2 cm hore dole ... a necitila som sa ako anorekticka ,uplne normalna drobna stihlunka postavicka . kazdemu som sa lubila ,a vedz ,ze vacsine chlapov sa paci takato utla jemna postavicka ,ako nejake vychtrliny vysoke ,alebo macane . ..... momentalne ,mi ide vaha hore uz mam 51 kg a uz sa citim tucna .. aj chalani aj baby si uz vsimli ,ze som pribrala ,a neni to ono .. proste idem znova na moju vahu 47 kg...... takze klud , mas akurat postavu .. :)

miki26

Pokiaľ správanie a povaha je na normálnej úrovni, potom postava ide bokom. Osobne neriešim ako chlap ani tak vzhľad skôr príjemnú charizmu, povahu a vyžarovanie.

0vecka

ja by som taku nechcel ale je dost chlapov ktori si idu za takymi nohy dolamat... u teba je skor problem s tou hanblivostou ako s vahou

Skinny

Cvicievala som od 14 do 17 a nič. Nepohlo to so mnou. A do fitka nechcem lebo ja som dost hanblivy clovek a nedokazala by som cvicit pred ludmi :D