Chlapi, chceli by ste dievča ktore je velmi chudé?

Príspevok v téme: Chlapi, chceli by ste dievča ktore je velmi chudé?
Skinny

Ide o to ze ja som dost chuda (nie anorekticka). Pribrat nedokazem pravdepodobne az okolo 30tky sa to moze podarit. Jednoducho robila som pre to vsetko aj na vysetreniach ale nepribrala som ani gram. Mam 47kg 164 cm a 18 rokov. Nikdy som nikoho nemala a zaujimalo by ma ci by chalani chceli taketo dievca. Napriklad ze by sa vam pacilo jej spravanie ale čo ta vychudnuta postava? Prosim uprimne nazory.

Skinny

Skinka skrinka, preco by mal mat o mna zaujem? Len sa pytal jednu otazku na ktoru som mu odpovedala prave ja. A ja ani do tváre niesom nic moc ale to sa dá zmenit ked sa zacnem malovat a nieco spravim s vlasmi :D

Skin dakujem, aj tebe drzim palce :)

skin

Teda nie skor svalmi obaleneho, ale vylucne len svalmi obaleneho stokiloveho...

Skinka Skrinka,
ano, jasne ze by som mal zaujem, ale ved skoro urcite by som nebol pre nu vhodny, postava je len postava, vobec jej nemusim byt simpaticky, a je mlada :), a ja niesom ani na slovensku... ale velmi ti dakujem za takuto necakanu reakciu, taketo povzbudenie :),, keby bolo takych ludi viac,, lebo skor kazdy len radi rozchod, a ostat sam,, co moc v podstate svetu, ludom nepomaha

skin

Dakujem Skinny :), som rad, ze si napisala prave ty, a takyto kladny obsach,, lebo som si dost myslel, ze vsetky taketo dievcata chcu skor svalmi obaleneho stokiloveho chlapa :D,, a mne sa sice pacia aj trochu oblejsie baby, ale najviac sa mi pacia mne podobne a teda chude :D,, a ved to je dobre ze si narocna, len nou ostan :P, ale kusocek sa obcas trochu obhliadni, ci nestoji niekde pri tebe ten pravy :) drzim prsty :)

cvikkla

A este som zabudla pridat dotaz,no napriklad si to zober z nasej stranky.Chodila by si si s chlapcom,ktory ma idealnu postavu ale v hlave ma ludovo povedane...Nasrate?Tak nech ma to kilo menej ale ak je super a v pohode tak si vyberies ktoreho?Zivot nie je idealoch.

cvikkla

No mozno je problem v tom,ze nejes to meso.Z mesa sa hodne pribera a hlavne hydinove meso obsahuje vela bielkovin,z ktorych sa buduje svalova hmota.Neviem preco nejes meso ale asi je to tvoj zivotny styl.Chlapca si urcite najdes aj ked si stihla.Ved aj sto kilove dievcata si nasli chlapcou tak to neries.Maj sa rada a but rada ze si zdrava a uzivaj si zivot.Musis hladat vo svojej postave aj vyhody.Napriklad taku ze si hocico mozes kupit v obchode.Cislo S je skor dostupne ak 4xl.A pozri sa na modelky kolko zarabaju s ich postavami a kolke tucky by dali vsetko za to aby boli stihle.

Skinny

Cvikkla, aj v noci som sa prejedávala ale nic, so mnou proste nič nepohne. Sice som vegetarianka ale okrem masa zjem všetko.

Skinny

Skin- napr mne by to vobec nevadilo :) ale ja mam zase narocne poziadavky na chalana co sa tyka spravania :D no, asi ostanem navzdy sama :D

Dakujem vam za rady, aj ked sa stale budem snazit pribrat, 5kg viac a budem spokojná :)

cvikkla

Ja nie som chlap ale myslim si ze su muzi co sa im pacia chude dievcata.Tak ako sa niektorym chlapom pacia baculki,tak sa niektorym muzom pacia prilis stihle dievcata.Ale ak mas nejake koplexy a chces sa trosku zaoblit,tak skus jest na vecer viacej tukov a cukrov.Vecer sa dobre pribera lebo sa uz kalorie nespalia.Napriklad si daj kusky slaninky alebo cokolady.Samozrejme ti nechcem radit aby si sa zase prejedala a bolel ta zaludok.Myslim to tak,ze ak chces mat zo dva kilecka navyse tak mozes skusit zopar prehreskou.