Chlapi, chceli by ste dievča ktore je velmi chudé?

Príspevok v téme: Chlapi, chceli by ste dievča ktore je velmi chudé?
Skinny

Ide o to ze ja som dost chuda (nie anorekticka). Pribrat nedokazem pravdepodobne az okolo 30tky sa to moze podarit. Jednoducho robila som pre to vsetko aj na vysetreniach ale nepribrala som ani gram. Mam 47kg 164 cm a 18 rokov. Nikdy som nikoho nemala a zaujimalo by ma ci by chalani chceli taketo dievca. Napriklad ze by sa vam pacilo jej spravanie ale čo ta vychudnuta postava? Prosim uprimne nazory.

ahjajjaj

164 cm a 47 kíl je štíhla postava. Nemám však dojem, že by to u čerstvo sotva dospelého dievčaťa bol problém, pretože časom aj tak priberie.

Arvensis

Aj ked je to uz starsia tema.. Moj osobny nazor, 100x je lepsie byt o nieco chudsia, nez tucna. Chlapom sa tucne zeny nepacia, aspon tym mladym nie. A pravidelnym sportom a vhodnou stravou sa to da vyformovat, ze by si neposobila tak vyziablo.. takze pokoj.

neexistuje

Aky pas si ma zvyraznit sirokym opaskom, ked chuda zadny pas nema. Chodievaj ty v zime v sukni, v satach ako ti vajcia prechladnu.

neexistuje

určite by som chcel dievča, ktoré je veľmi veľmi chudé (napr. 175 cm do 50 kg), ale patrí k tomu aj obliekanie a spôsob života, určite nie rifle ani nohavice, určite nie žiadne voľné tričká alebo svetre, žiadne tenisky či šľapky, treba sa obliekať ako dáma, šaty, sukne, dlhé sukne, určite nie kostýmy, nie šušťákové bundy (okrem športových aktivít), minikábat I kabát po členky, zvýraznený pás širokým opaskom alebo strihom šiat, vyššie podpätky, dlhé vlasy, určite nie umelé prsia, radšej žiadne, no take dievča NEEXISTUJE

Rozhodne pacia

Pozhodne pacia, moja priatelka(aj ex) ma tiez tolko kil a je aj trocha vyssia a starsia. Kamarat je na tom rovako tak s priatelkou Kazdemu sa paci pochopitelnie nieco ine ale u mna rozhodne chudsie baby, mozno aj preto ze sam nemam vela (70) tak nech ku mne pasuje :D Takze nezufaj a pripadne blbe poznamy z rodiny/priatelov ignoruj. ;)

aaaa150

Chlap, čo si vyberá partnerku podla postavy, nie je u mňa chlap. Si chudšia, no a čo? Mne by to vôbec nevadilo, a každému normálnemu tiež. Asi si mala smolu na chlapcov, že ťa to trápi, ale neboj, si ešte mladá a raz príde niekti, kto bude milovať tvoje vnútro.

skin

Skinny, no presne, ja som malovanim videl take premeny zien, ze mi sanka padala dole :D, nepochybujem, zeby si mi nebola simpaticka, ja az tak len modelky vobec mat nemusim,, prave skor ja mam smolu, lebo chalani sa nemozu malovat :D, diskriminacia chlapov :D :D,, mam uz 25, nejak usli tie roky, ani neviem ako :D, najradsej by som mal 17, a tam ostal :D