Chlapi, chceli by ste dievča ktore je velmi chudé?

Príspevok v téme: Chlapi, chceli by ste dievča ktore je velmi chudé?
Skinny

Ide o to ze ja som dost chuda (nie anorekticka). Pribrat nedokazem pravdepodobne az okolo 30tky sa to moze podarit. Jednoducho robila som pre to vsetko aj na vysetreniach ale nepribrala som ani gram. Mam 47kg 164 cm a 18 rokov. Nikdy som nikoho nemala a zaujimalo by ma ci by chalani chceli taketo dievca. Napriklad ze by sa vam pacilo jej spravanie ale čo ta vychudnuta postava? Prosim uprimne nazory.

ANGEL-DEMON

ved to je pekné... pokial más sumernu postavu, ľahko sa oblieka taka postava... hlavne popracuj na sebavedomí... to je tvoj jediný problem nie postava.... staraj sa o seba, obliekaj si veci v ktorych sa citiš sexi, zdrava strava, šport,. rob veci ktore ta bavia...
a čo sa tyka fitka ak by si chcela, možno je na pokeci miestnost mesto v ktorom zijes....ak nemas kamosku tak tam mozes najst, ci by nechcelo nejake dievca chodit s tebou do fitka...

skin

Ja by som fest chcel taketo chude nizke zlate dievca :),,

Ale tiez by som sa chcel spytat, ake sance mam ja chalan, ste v pohode, ked aj chalan ma postavu taku chudu, len trochu silnejsiu ako na tamtej fotke?,,, rovnako ako zakladatelka, "prejedal" som sa, bral som vitaminy, proteiny, vela mlieka, cvicil, posiloval, a aj tak nepribral ani gram ... mam 171cm 55kg,, aky mate nazor?
Dakujem

Alessandra999

Skinny, netrap sa kvôli váhe. Mne sa tá baba na fotke páči :) Buď rada, že si zdravá a môžeš jesť čo chceš, veľa iných ľudí nemôže - teraz nemyslím, preto že priberú nejaké kilecko, ale preto že maju rôzne ochorenia, napr. Morbus Crohn, potravinove alergie, a iné...

Takže buď rada a šťastná, ak si zdravá a nemáš vážne zdravotné problémy. Užívaj si života a štíhlej postavy. A podľa mna - čo sa týka vztahov, chlapcov - dôležité je to, čo Z teba vyžaruje, aké je tvoje vnútro a aká si celkovo - myslím správanie, inteligencia a tak :)

DontWorry

Dievca mile, pre upokojenie :) Mám 169 cm a 50 kg, niekedy len 49. To neznamena, ze som alebo ze si anorekticka. Ja napriklad jem vsetko rad radom - mäso, mliecne vyrobky, syry, zeleninu, ovocie, pecivo - vsetko. Len akurat sa drzim stale na tej istej vahe. Pokial nemas poruchy stravovania, tak si uplne zdrava. A chlapom sa paci kadeco. Ja mam priatela uz dlho, vzdy som sa mu pacila. A pacila som sa aj viacerym pred nim. Na niekoho natrafis komu sa pacit budes.

moja rada

Podľa vyzeráš ok. Nepriberaj a buď rada, že tak vyzeráš. Som síce od teba vyššia o 5 cm a váhu tiež o 5kg navyše, ale ja som spokojná. Mala som niekedy 57 kg, ale už som si pripadala ,,veľká". A teraz sa cítim skvelo a postavu už neriešim. Zbytočne sa nad tým trápiš. Buď rada za to aká si :)

Lulu2011

vazis akurat, netreba ti priberat, lebo si nizka, bud rada, ze si stihla, chlapom sa stihle zeny pacia viac ako macate