Výživné

Príspevok v téme: Výživné
Tatiana87

No,bude to trošku iná otázka ako by sa očakávalo. Ale prosím kto viete poraďte zufalemu dievčaťu :D
Otec mi posiela výživné raz ročne,a toto mi napísal:

I need from you a confirmation, that you got Euro 6`500,.. for the year 2015. I have no receipt for this money, because I made the transfer from Germany to your account on March 2015.

Please send me the confirmation in english that you got Euro 6`500.— for the year 2015 on march 2015. That is all. Than I can send it to the tax authorities.

You will find the amount in your bank return or you have to ask there. Please do not write, that the amount came from Germany. I need only a confirmation for the amount.

Po anglicky rozumiem,ale netuším čo odomňa chce, ako to mám spraviť. Viete niekto?

Messje

Naco je toto dobre chalani?
Skuste sa trolinku vzit do koze Tatiany.Su decka co nemozu za to co je alebo bolo a ako bolo s ich rodicmi a nemusi byt prijemne citat tieto vase komenty.

0vecka

www.oeffentlichen-dienst.de

valetol.. no podla mna najvetsi chytrak si tu ty.. tvoj nick vidim prvykrat ale typujem ze budes jeden z tych co sa vyroji akoze mi to nanda a potom si zalozi novy nick ...

Messje

A to sa mi nechcelo verit,ze to tu nezacne niekto riesit mimo temy.
Co tu riesite?
Otazka bola odpovedana.Tatiana napisala ze jej to pekne vystaci.Tak co sa tu zase riesi ???
Najprv gramatika...teraz toto... :-/

0vecka

valetol100mg a vobec som nebol vsade ... niesom cestovatel... nebavi ma to... teba len sere ze mam vecsinou pravdu...

0vecka

valetol100mg 6500 je pravdepodobne tabulkove vyzivne .. Tolko musi platit napr absolvent s normalnym nastupnym platom v nemecku.... ak je tpek Anglican tak mi to nepride nijako zvlastne

Prezyvka055

Chce od teba obycajne cestne prehlasenie.

Formulaciu ti tu uz niekto napisal. Daj tomu oficialnu formu. Vytlac, podpis, oscanuj a posli mu to emailom.

Inak bank transfer je oficialny doklad ale asi tam nemaju nikde uvedene ze je to tvoj ucet, tak preto chcu este asi toto.