Naco zit takyto zivot...

Príspevok v téme: Naco zit takyto zivot...
Petttusss

Stracam chut zit...Mam po strednej skole, na vysoku sa nechystam lebo som totalne vygumovana po ADckach co za posledne 3 roky mi lekarka menila ako na beziacom pase. Ked sa zacnem citit dobre, musi sa vsetko dodzubat na plnej ciare. Depresie mam stale. Nemam naladu uz na nic, vsetko mi pride zbytocne, motivaciu som stratila uz davno aj nadej v lepsie casy. Poviete si ze cely zivot mam pred sebou, ze sa nemam lutovat. Ale ja uz nemozem takto dalej. Neviem sa uz vobec tesit, byt vesela a ani nepamatam kedy som sa naposledy uprimne usmiala. Uz neviem co mam robit s mojim zivotom, ako sa pohnut, nastartovat, vratit iskru do mojho zivota....

cokies

Petus, odkial si? Najdi si frajera, nejakeho dobreho,, a snaz sa spravat aspon k nemu v pohode, zahrizni si do jazyka ak mu mas povedat nieco negativne ohladom jeho povahy, spravania... lebo strasne to odpudzuje, prestan sa kazdy den stazovat na vsetko,, kazdy druhy sa stazuj ak mas tu potrebu,, ale taktiez kazdy druhy nie, zatni sa,, fakt na vas len dlhy byc a kratky dvor,, nemusis takto v depresiach zit,, lenze nato musis svoj zivot niekomu zverit. A to vy obcas ste nato prilis tvrdohlave, temperamentne...

exwhyz

Ja ti k tomu poviem len toľko. Ja som mal už v živote tak na mále, že už som nemal byť medzi živými cca. 4 roky. Ustál som nemožné. Teraz si svoj život sakra vážim, aj keď to možno tak nevyzerá, ale je to tak. Vytvoril som si svoj svet, tak virutálny, ako aj reálny a som v ňom šťastný a nič na tom meniť nebudem. Som veľmi opatrný, lebo si vážim to, že som na žive.
V tom virtuálnom svete študujem to, čo ma baví, či už jazyky. Dnes môžeš byť cez net v Amerike v priebehu niekoľkých sekúnd, resp. na inom mieste.
V tom reálnom svete sa stretávam s ľuďmi, s ktorými sa cítim dobre. Zahráme si, pokecáme, vypijeme.
Musíš začať mať rada samú seba, viac než ostatných. Na prvom mieste si ty a až potom všetci ostatní. Len to je tá správna cesta ako byť šťastný.
Čo sa týka tvojej depresie. Ťažko povedať, čo ju spôsobuje. Treba chodiť viac do prírody, trochu si zacvičiť, chodiť viac na Slnko. A počúvať veľa dobrej hudby:-)
www.youtube.com

andrika

Ake uzivas AD? Preco ti ich stale meni? Ak trpis depresiami, tak na to pomozu jedine antidepresiva...ziadna zmena vzduchu, terapia pomaha, ale len popri uzivani liekov, aspon na urcitu dobu...urcite by si to mala nimi preliecit...

ANGEL-DEMON

a čo čakáte ked dobrovolne do seba dávate tie drogy...? tie AD ešte nikomu nepomohli,.. len uškodili... + dalsie zdravotne problemy sposobuju,... ničia štitnu zlazu, pečen, .....atd... jediné čo uznávam je psycholog a psychoterapie, bez nejakych drog...

Vsetkojeobsadene

Som na tom tak isto a idem skusit ist na brigadu niekde do zahranicia,zmenis vzduch spoznas novych inych ludi zarobis si