Naco zit takyto zivot...

Príspevok v téme: Naco zit takyto zivot...
Petttusss

Stracam chut zit...Mam po strednej skole, na vysoku sa nechystam lebo som totalne vygumovana po ADckach co za posledne 3 roky mi lekarka menila ako na beziacom pase. Ked sa zacnem citit dobre, musi sa vsetko dodzubat na plnej ciare. Depresie mam stale. Nemam naladu uz na nic, vsetko mi pride zbytocne, motivaciu som stratila uz davno aj nadej v lepsie casy. Poviete si ze cely zivot mam pred sebou, ze sa nemam lutovat. Ale ja uz nemozem takto dalej. Neviem sa uz vobec tesit, byt vesela a ani nepamatam kedy som sa naposledy uprimne usmiala. Uz neviem co mam robit s mojim zivotom, ako sa pohnut, nastartovat, vratit iskru do mojho zivota....

cokies

A kup si uz novy notebook, moje dve sestry maju tiez nejak 8 rocne, no su to spomalene vraky s prepacenim, a mna pytaju, aby som s nimi nieco spravil, aby isli lepsie... nemozneee...

cokies

Aniel demon,,
pekne napisane, zaujimavy skrateny pribeh,, spomienka na nase davne casy. Napriek tomu nieje to tak. Ja som mal fakt velmi podobne detstvo do 19 ako ty, no tie depresie dostavam aj tak. Vsak mozno je jeden zasadny rozdiel medzi mnou a zakladatelkou. Ona nechce nic, alebo nevie o tom, ze nieco chce... tak jej pride zivot zbytocny, ma depresiu. Ja som zas naopak vzdy velmi dobre vedel, co chcem, a siel si zatym, lenze roky plynuli, a nesahoval som to, neziskal som to. Vysledok = som na tom rovnako ako zakladatelka...

Ale inak mozno mas nakoniec pravdu, mozno keby si ona prezila to iste co my, tak by teraz chcela dobehnut vsetko co v detstve nemala, nahanala by sa za stastim, a citila by sa skvelo. V tomto mas podla mna pravdu.

ANGEL-DEMON

tak viečšo ti poradím ? kedze maš po strednej chod pracovat ked na vš nejdeš,... chod skúsiť ísť do podnajmu, (kedze dnes uz je problem s hypotekamy to do*e*bali ze uz nedavaju 100% sumy, ako som si ja ešte brala..)
staraj sa o seba, plať byt, stravuj sa sama, obliekaj sa sama..... ,
a ešte detail... maj na pamäti že ak by si to nezvládala jediné miesto kam sa môžeš vrátit je pod most... lebo nemáš nikoho,....
ti garantujem, že tá tvoja "depresia" ta rýchlo prejde...

ANGEL-DEMON

a tuto pride nejaka mazna, co ma co jest, ma kde spat, mohla by ist na vysku predpokladam ze ktoru by si sama vybrala nie jej rodicia... a ide stonať ze ma "depresie"
to nie je depresia to je nuda... dnesne znudene deti! lebo v poslednej dobe sa dost rozsirila "depresia" lebo tieto "deti" neboli tlčene rodičmi! lebo prislo tyranie detí.... ked sme boli my deti narodené do toho 1990, sme boli tlčene furt, rodicia sa nebáli dat nam po papuli...
nemohli sme si dovolit hodit sa o zem v obchode lebo nam rodicia nechceli cokoladu kupit, mi mama povedala ze keby sme to spravili by nas tam vytrieskala a bolo by jej jedno ze okolo ludia... taká bola doba... dnes? decko chytí hisák, záchvat revu a debil rodič čo urobi? dobre dobre dobre, kupim ti co jen chces len neplačkaj....ňuňuňuňuňuňuuňuň.... notebook, tablet, ipod, ifon...vsetko ti kupim... na 18ku ti auto kupim.... značkove handry? vsetko ti kupim.... a tak to aj vyzerá... ja som musela nosiť to čo mi kupili, isla so mnou mama do činskeho a kupila mi rifle,.. na jesen sme chodili do polska na trhy a kupila mi 3 svetre za cenu jedneho na SK,... a musela som čušať! keby som povedala že chcem PUMU, NIKE, ADIDAS a keby som sa este hodila o zem tak mi papulu rozbije... mobil som mala zo zálozne z vreckoveho, z penazi co mi stare mamy na narodeniny davali po 100 korun....som si šetrila...vreckove som dostavala 20 korun na mesiac na strednej... v dospelosti ked som mala 19 a uz zarabala za svoje som si kupila notebook ktory mam stále ako nový.. uz 8rokov...a jedine znackove co mam su boty STEELy,.. uz 5 rokov mam byt, s tým spojené náklady, platím hypoteku,... nemožem si dovoliť mať "depresie" ! kedze musim chodit do práce...

ANGEL-DEMON

depresie maju znudení ludia, čo mali na ružiach ustlane od mala,... všetko na striebornom podnose, lebo všetci ludia, ktorých poznám že mali ťažký život, v detstve peklo, v dospelosti tiež problemy tak je zaujímavé že takí ludia "depresie" nemaju... nemožu si to dovoliť!
napriklad moja známa ktora zije v jednej spálni s muzom a 2 dospievajucimi dcerami, nemaju ani kupelnu,wc,... jej muza alkohlika z roboty vyhodili... tak z minimalnej mzdy ich vsetkych musí živiť, zdôraznujem MUSÍ !!! dalsia moja kamarátka od mala sa starala o mamu s rakovinou, zomierala jej pred očami, neviem uz presne kolko mala rokou ked jej mama zomrela, rozhodla sa pomahat ludom a ist za zdravotnu sestru, to jej ešte mama vylepila za to... ale išla si za tým... teraz má muža na vozíku, syn tiež doma dospelý tiež ma už invalidný v živote nikde nepracoval, kamoška chodí do práce tahá 12ky, denné, nočné, príde z práce musí sa starať o invalida, no a ako by to nebolo málo každu chvilu jej hrozi ze s 2 invalidmi ju vyhodia z bytu, lebo doplatila na svoju dobrotu a ručila jednej krave ktora neplatila a prisla o byt... a nezlozila sa koli tomu! nemože si to dovoliť! toto su iba 2 príklady najsilnejšie a poznám mnoho dalších...a mohla by som tak pokračovať a týždeň tu písať o takých ludoch....

hehe1

v prvom rade sa nespoliehaj na antidepresiva, tie ti nepomozu, akurat budes mimo tak, ako si musis sa nakopnut sama, tesit sa z malickosti, dat si nejaky ciel a ist po krokoch za nim....zacni sportovat, cvicit, behat, hocico