Prekliatie, urieknutie, kliatby, mágia a pod.

Príspevok v téme: Prekliatie, urieknutie, kliatby, mágia a pod.
newww

Dobrý večer prajem.

Chcem sa spýtať aký je Váš názor na prekliatia, urieknutia, kliatby a pod.?

Máte osobnú skúsenosť, zažili ste niečo podobné, ako sa k týmto veciam staviate?

Veríte na niečo takéto?

Čítala som na internete časť z knihy Choroby z nenávisti od T.Rosinského, a táto kniha mi príde ako jasný dôkaz toho, že ozaj takéto veci existujú a nie je to výmysel.

Budem rada za Vaše názory, ktoré dúfam budú racionálne, zaujímajú ma len názory normálnych ľudí, nie nejaké výplody typu: "Mať tvoje problémy".

ďakujem.

Nighthawk

človeče,Pán Ježiš je čistá láska a zomrel za moje hriechy ale aj bude súdiť skryté veci ľudí a to čo je v tme pôjde na svetlo. príde skoro!!
Maranatha! vidím že ti očividne vadia slová Svätého písma Biblie.
diablovi a jeho prisluhovačom bude vždy vadiť písané slovo.

Jn 14,6
Ježiš mu povedal: „Ja som cesta, pravda i život. Nik neprichádza k Otcovi, ak len nie skrze mňa.

Mt 7,21
Nie každý, kto mi hovorí: ‚Pane, Pane!‘ vojde do nebeského kráľovstva, ale iba ten, kto plní vôľu môjho Otca, ktorý je v nebesiach.

Zj 21,8
Ale zbabelci, neveriaci, nemravníci, vrahovia, smilníci, čarodejníci, modloslužobníci a všetci luhári budú mať podiel v ohnivom jazere, horiacom sírou; to je tá druhá smrť.“

Jer 23,17
Tým, ktorí opovrhujú Hospodinovým slovom, stále hovoria: ‚Budete mať pokoj!‘ Každému, kto kráča so zatvrdnutým srdcom, hovoria: ‚Nepríde na vás pohroma!‘

hartak

pre nighthawk,prestan zavadzat a rozširovat tie bludy,klamstva a tebou naštudovane manipulacie,...pan ježiš bol čista,nekonečna,obrovska,uprimna,všeobjimajuca laska,to si nespomenul ,ani raz,same naučene,prečitane,tebou teraz zverejnene ,nekonečne klamstva,...čo maš za sebou,že takto cituješ tieto klamstva?..pozdravujem tych z otvorenym srdcom...

Nighthawk

Ludia čo tvrdia že biblia je prepísaná a klame ľudí,nehovoria pravdu.
kliatby a prekliatia sú reálne ale dajú sa zlomiť v mene Ježiša Krista a v moci jeho krvi.diabol bol klamár od začiatku a svoje klamstvá šíri,medzi ludmi čo mu patria. Iba Boh má moc tieto veci zlomiť a zrušiť,ale človek musí byť pokorný mať čisté srdce a prosiť ho o odpustenie.nepríjmi do svojho života klamstvo lebo potom cez neho sa pokúsi diabol zničiť tvoj život.

Boh konal skrze Pavla neobyčajné divy. 12 Preto ľudia donášali chorým šatky a zástery, ktorými sa dotkli jeho tela; a neduhy ich opúšťali a zlí duchovia z nich vychádzali. 13 Aj niektorí potulní židovskí zaklínači sa pokúšali vysloviť meno Pána Ježiša nad tými, čo mali zlých duchov, a hovorili: Zaklínam vás za pomoci Ježiša, ktorého hlása Pavol. 14 Robili to siedmi synovia istého Skevu, židovského veľkňaza. 15 Ale zlý duch im odpovedal: Ježiša poznám, aj o Pavlovi viem, ale kto ste vy? 16 A človek, v ktorom bol zlý duch, sa na nich oboril, zmocnil sa dvoch z nich a tak ich dobil, že ušli z toho domu nahí a doráňaní. 17 O tejto udalosti sa dozvedeli všetci Židia i Gréci, čo bývali v Efeze; na všetkých doľahla bázeň a zvelebovali meno Pána Ježiša. 18 Prichádzali mnohí z tých, čo uverili, vyznávali a priznávali sa k svojim skutkom. 19 Ba viacerí z tých, čo sa zaoberali čarami, podonášali knihy a pred očami všetkých ich pálili. Keď zrátali ich cenu, vyšlo im päťdesiattisíc strieborných. 20 Takto Pánovou mocou slovo rástlo a mocnelo. skutky apoštolov 19:11,20

hartak

pre zuzana209,biblia nie,pravdu nenajdeš,je jej tam minimum,tak je za tie tisicročia zmanipulovana,ani ty ktory ju prednašaju a cituja,tu pravdu nenajdu,nechcu,..a to video?hotova hrôza, ktory tam ucinkuju,čísta temnota,neda sa opisat ,čo maju za sebou,..prosim a varujem znova,dajte ruky preč od toho čomu nerozumiete....nehram sa,viem,pozdravujem,dakujem...

Zuzana209

áno kliatba existuje, hovorí o nej aj Biblia a niektorí ľudia si ju v svojom živote aj všimli/zažili..

jedinou ochranou je - život podľa Božích pravidiel, živý vzťah k Bohu ako svojmu Otcovi a pravidelná úprimná modlitba

súhlasím s tým - že sa s takýmito vecami sa neradno zahrávať - po preklade - chodiť k veštcom, mágom, špiritistom, energetické predmety, pálenie sviečok atď.

veľmi odporúčam toto svedectvo:
www.youtube.com

hartak

pre tomas12345nie som veštec ani mag,na nič sa nehrajem,pomaham tym ktory to potrebuju,a chcu ,je to dar,ktory som dostal v tažkych chvilach svojho života,bol som na hrane života a smrti,....znova odporučam,ruky preč od toho,je to velmi nebezpečne s tym sa zahravat,rozhodnutie je na vas....

Knaz

Treba nájsť ľudí, ktorí odrabaju.. Jedného poznám sám mi pomohol. Až som nechápal..nech ma názor kto aký chce, ale je možné odrabanie od tých urieknuti, kliatby apod. Tieto veci sú tabuizovane.

Pag

Vela ludi si mylne namysla, ze im pomohol pocas liecenia/motlitieb Boh, lebo mali taku velku vieru, nie, nepomohol, pomohol im zvycajne ten clovek, ktory celu robotu urobil za nich, lebo clovek nie je len hmotna, ale aj duchovna bytost, moze zasahovat aktivne do 2 svetov, dva v jednom a ti ludia nemali v skutocnosti ani vieru horcicneho zrnka. Kazdy hriech skodi, preto sa mu treba vyhybat.

Tomas12345

hartak :

Ako to myslis že s tým pracuješ? Si nejaký veštec alebo mág ?

Prečo si myslis že ide o reálne javy ?

hartak

pozor nehrajte sa s tym čomu nerozumiete,nie su to iracionalne nezmysly,pracujem s tym každy den,napriek tomu že tymto zaležitostiam rozumiem,mam pred nimi obrovsky rešpekt,odporučam,dajte ruky od toho preč,...varovanie pre tych,ktory nevedia čo spuštaju,,!