Prekliatie, urieknutie, kliatby, mágia a pod.

Príspevok v téme: Prekliatie, urieknutie, kliatby, mágia a pod.
newww

Dobrý večer prajem.

Chcem sa spýtať aký je Váš názor na prekliatia, urieknutia, kliatby a pod.?

Máte osobnú skúsenosť, zažili ste niečo podobné, ako sa k týmto veciam staviate?

Veríte na niečo takéto?

Čítala som na internete časť z knihy Choroby z nenávisti od T.Rosinského, a táto kniha mi príde ako jasný dôkaz toho, že ozaj takéto veci existujú a nie je to výmysel.

Budem rada za Vaše názory, ktoré dúfam budú racionálne, zaujímajú ma len názory normálnych ľudí, nie nejaké výplody typu: "Mať tvoje problémy".

ďakujem.

BohJeLaska

Ahoj daria123
Je úžasné, že sa tešíš na nášho pána, ale trošku ma zarazilo, že čakáš na "správny" čas... Na čo čakáš? To Ti démon nahovára aby si to odkladala, to démon Ti hovorí, že máš čas... nemáš čas. Keď cítiš vo svojom srdci, keď túžiš po Bohu, keď si uverila, že Boh Ťa miluje, že Jeziš Kristus za Teba zomrel na kríži, že zaplatil za Tvoje hriechy, ak vyznáš Bohu, že v neho veríš, že ďakuješ že poslal Ježisa Krista aby zaplatil za Tvoje hriehcy, ak vyznáš svoje hriechy a úprimne a z celéo srdca ich ľutuješ... je Ti odpustené. Tvoje hriechy sú vymazané, si očistená vzácnou, prevzácnou Ježišovou krvou. Zavolaj ho do svojho života, príjmi ho ako svojho Pána a Spasiteľa a nasleduj ho. Očakávaj jeho príchod a teš sa na to až ho uvidíš.

Daria123

Nighthawk ja sa na to veľmi teším ale zároveň sa bojím. Ešte som ho neprijala za svojho pána a spasiteľa, stále akoby som čakala na ten správny moment... Mám veľmi veľa hriechov :(

hartak

pre nighthawk,chudačisko,ty si fakt riadne ponoreny v tych tvojich bludoch,katolik?,evanjelik?,jehovista?,baptista?,je mi ta uprimne luto,..asi budeš nejaky kazatel,dobre plateny,precitujem aj nejake magie,biela a aj čierna,nechaj to nehraj sa,je to nebezpečne,..ale rozhodnutie stale na tebe,nech sa ti dari,želam ti bezpečny navrat...ešte na koniec,svojimi citatmi davaš do zmetku inych,ktory to čitaju,nerob to,...

Nighthawk

myslím si že to bude za našej generácie..mal som jedno dieťa z našej rodiny na návšteve a ono mi samo povedalo že sa modlí aby si ju Pán Ježiš zobral do neba..mi padla sánka z toho.

Daria123

Nighthawk aj tak by ma to zaujímalo čo si myslíš... myslíš že to bude ešte za našej generrácie alebo ešte nie?

Nighthawk

pre hartaka.
Sektárskeho človeka po jednom a po druhom upravení odby vediac, že taký človek je prevrátený a hreší súc sám sebou odsúdený. (Tít 3,10)
pre mňa ako kresťana je Biblia-Božie slovo chlebom a soľou a kompasom podla ktorého sa snažím riadiť aj ked často urobím chyby lebo niesom dokonali.
Božie slovo sa nemýli ale je na tebe či mu veríš.
Boh dal každému slobodnú vôlu sa rozhodnpť ako bude nakladať zo svojím životom. Ježiš Kristus je živý Boh a je v nebesiach.už sa nepotrebuje narodiť,ale vráti sa po svoju cirkev-ludí čo jeho prijali do srdca urobili ho Pánom svojho života. potom budú na svete Božie súdy a Boh potrestá diabla. Boh miluje každého človeka ktorý príde k nemu a všetko mu odpustí zadarmo,lebo už je zaplatené na kríži za moje a tvoje hriechy.
spoznaj pravdu a pravda ťa oslobodí.Jan 8:32

Nighthawk

Pre,Daria.neviem kedy príde Ježiš ale ked sa k nemu modlím tak mi hovorí že príde skoro.On Zoberie tých čo jeho miluju k sebe do neba na oblaky ako to povedal.neviem ani den ani čas to vie iba Boh.

Ale máme sa modliť aby sme unikli tomu čo sa má stať a mohli sa postaviť pred syna človeka. luk 21:36

Dávajte si pozor, aby vaše srdcia neoťaželi obžerstvom, opilstvom a starosťami o tento život, aby vás ten deň neprekvapil; 35 príde totiž ako osídlo na všetkých, čo bývajú na povrchu celej zeme. 36 Preto bdejte celý čas a modlite sa, aby ste mali silu uniknúť všetkému, čo má prísť, a postaviť sa pred Syna človeka.“ Luk 21:34.35

Nechceme, bratia, aby ste nevedeli, ako je to so zosnulými, aby ste sa nezarmucovali ako ostatní, čo nemajú nádej. Lebo ak veríme, že Ježiš zomrel a vstal z mŕtvych, tak Boh aj tých, čo zosnuli, skrze Ježiša privedie s ním. Toto vám hovoríme podľa Pánovho slova: My, čo žijeme a zostaneme až do Pánovho príchodu, nepredídeme tých, čo zosnuli. 16 Lebo na povel, na hlas archanjela a zvuk Božej poľnice sám Pán zostúpi z neba a tí, čo umreli v Kristovi, vstanú prví. Potom my, čo žijeme a zostaneme, budeme spolu s nimi v oblakoch uchvátení do vzduchu v ústrety Pánovi, a tak budeme navždy s Pánom. Preto sa potešujte navzájom týmito slovami! 1 Solunčamom 4:13,18

BohJeLaska

Boh je láska, nekonečná, nehynúca láska, On nás miloval ešte skôr než sme sa narodili, chcel nás už vtedy keď tvoril tento svet, miluje nás tak veľmi, že poslal svojho syna aby za nás zomrel na kríži aby sme my mohli mať večný život. Ten kto ho nasleduje, odovzdá mu svoj život, bude zachránený.

hartak

pre nighthawk,pravdive slova biblie mi nevadia,ale je ich tam strašne malo,minimum,tak je zmanipulovana a poprepisovana, len 7%,7%!!!, pravdy,ty to nevieš,ktora to je,len cituješ naučene frazy a bludy,si riadne mimo,ty asi na tej zmanipulovanej biblii aj spiš,že?a že pan ježiš pride skoro?nie nepride,zase by ho mučily,vešaly na križ,alebo otravili,alebo sofistykovanejšim sposobom pripravily o život,veru tak...a prist nemusi,on je totižto už TU ! vnimam ho,prosim ho,pomaha mi,DAKUJEM mu ,uprimne...otvor si srdce,nečitaj a necituj tie sprostosti,obsiahnute v terajšich tzv.svätych knihach,...ale je to len na tebe,..želam ti skore,spokojne prebudenie....