MBTI zoznamka

pytu

Ahoj, ja (INFJ) to tu este sem tam sledujem. Snazim sa vo volnom case (ktoreho moc nemam) vymyslat koncept zoznamky. Neslo by len o zoznamenie na vztah, ale celkove zoznamenie. Vztah, zaujmy, partak na cestovanie, turistiku, sporty, rozne aktivity atd. Uvidim kam to dotiahnem. Viem ze su ludia ktori maju pocit nepochopenia, ze su sami a ide hlavne o to ze su v mensine a nenasli partaka, s ktorym by si rozumeli. Ak by niekto chcel, budem rad ak sa prida. Povazujem to za celkom ambiciozny projekt ak to ma byt dobre a pomahat ludom :)

Tomi Germanotta

Ahoj, žije to tu este?? Natrafil som na to pri hladani nejakých blizsich informacii o mojej typológii. Uz asi rok si robievam mbti test, vzdy mi vyjde typológia osobnosti INFJ. Cim dalej, tym viac prichadzam na to, ze charakteristika osobnosti na mna úplne sedi. Mam pocit, ze je nas mizerne malo. Ale mam veľkú tuzbu spoznat niekoho mne podobneho. Som chalan, 19 ročný, študujem hudobnu vedu a hľadám predovsetkym chalana. Zastihni ma na ig: tomigermanotta

aktualne

aha.
ja som ENFP – „Motivant Optimista“
Optimistický na lidi zaměřený extrovert s převahou intuice, nesnáší dril
10 percent zien, 6 percent muzov je takych

Daviiid

aktualne
Vyčítal som z toho to, že mi to vlastne potvrdilo čo som si myslel, že som samotár, iný (aj keď každý je iný iným spôsobom, tento typ je najvzácnejší), citlivka emotívna a náladová :D, žijúci často vo svojej hlave, cítim sa starý hoci som mladý, nematerialista, tvrdohlavý.
Na mňa to sedí na 95%, jednoznačne najpresnejší test aký som si kedy robil.

Daviiid

aktualne
ja nemám rád povrchné a plytké reči v ktorých si drvivá väčšina libuje, mne to tak príde, že to o čom sa bavia oni mňa vôbec nezaujíma a to čo zaujíma ich zas nezaujíma mňa a ja sa nechcem stále prispôsobovať, lebo to nie som ja a také reči mi aj tak nič nedajú