MBTI zoznamka

Mikky

Ahoj tu sa hlási INTJ-A. Keď sa to tu už teda rozoberá nejaké milé dievča s podobnými povahovými vlastnosťami k dispozícií? Som dosť ťažký samotár a mám málo ľudí s ktorými si rozumiem a nie je lahké si nájsť priatelku :D Zatial to neberiem tragicky, ale zdielaná samota by mohla byť príjemným spestrením introvertnych chvilok. Som ešte v mladom veku 20 na krku :D

ivobrick

No a co, mohol si sa zmenit. Mne by pred 2-3 rokmi urcite nevyslo ESTJ-A. Urcite by mi vysiel nejaky introvert, lenze v praci som donuteny robit rozhodnutia, kedze ostatni ludia v time su pasivny.

Kontr0lor

Po čase konštatujem že celé toto delenie osobnosti je hlúposť. Keď som si test robil dávnejšie bol som čistý Introvert. Keď ale som si urobil test teraz podľa mojich lepších dní už som bol extrovert. Psychické rozpoloženie sa často mení, človek začne na sebe pracovať prekoná určitý blok a už je úplne iný typ osobnosti.

Ernesto

18 rocna: tiez som si spravil na tej stranke, mne vyslo ENTJ www.16personalities.com

sranda je, ze nech to robim v priebehu rokov tento test v roznych obmenach, tak vzdy mi vyjde to iste. som myslel, ze tie psychotesty maju podstatne vacsiu odchylku a nikdy som ich nebral vazne /a uprimne by som si urcite nikdy podla toho nevyberal partnerku/

Omen

Pytu, teraz som sa na to mrkla a máš pravdu! : ) Dík za upozornenie.

Slovenská a česká verzia sa líšia a pri testovaní mi vykazujú iné výsledky. A nielen mne! Uviedla som výsledok slovenskej verzie. A tá sedí. Pripomínam, že s češtinou nemám žiaden problém. : )