MBTI zoznamka

Cliattsi

pytu - tiež sa mi pači ten tvoj umysel ISFJ mohlo by to takto fungovať :) aj keď som ja premýšľal o sebe, čo sa týka "doplnania sa" vo vzťahu.

Cliattsi

Som INTJ, ale ako aj ty pytu istotne vieš, tak tak je to len v hrubom.
.Ja som si to kedysi testoval a vyšlo mi INTJ na hranici s iným typom ( INTP -tiež vynalezy, a tak :) ). Rozhodne nemozem teda povedat, že som čistý INTJ. cs.m.wikipedia.org

Postupne ale u mňa rokmi opadá nadšenie zo života (to s tým asi moc nesúvisí)

Bol by som aj za zoznamku, horšie je, že ľudia o tomto systeme - typologii skoro nič nevedia. Čítal som si o tom dávnejšie. Podľa toho viem, že INTJ. Som dosť individualistický a samotársky a táto typológia aj napriek jej obmedzeniam je jedna z najlepších foriem, ako si urobiť aký taký úsudok o človeku, ktorého som vlastne ani nevidel.
A som aj človek, ktorý nerád stráca čas rozoberaním rôznych charakterov a pod a ak je tu niekto, kto sa tomu dobre rozumie, je to pre neho veľmi dobrá pomôcka, aj na zoznamovanie.
Ale okrem toho funguje aj niečo také ako chémia a to zas nevyčítame z MBTI. :)

Napíšem ti teda mail a môžme zostať v spojení. Ja si napr. ani nejak moc nehľadám partnerku/frajerku, ale určite vy som rád spoznal ľudí aj na základe tohto. Ak by si ale vymyslel zoznamku, bolo by to fajn.
Ale som dosť samotársky typ človeka a sám nemám potrebu moc ľudí vyhľadávať. Ale som schopný sa aj prekonať a rád pohovorím,.ak je o čom a je to zmysluplné.
Pytu - koľko ľudí z osobného života poznáš,.s kt. sa dá hovoriť o MBTI?

Len pre ostatných pripomeniem,že.MBTI je kategorizovnie ludi do 16 kategorii podla ich povahy. System -Typologiuvyvinuli osoby Myers, Briggs. preto MBTI -Myers-Briggs Type Indicator
cs.m.wikipedia.org

Ked sa clovek nezmesti do danej charakteristiky, je to OK., lebo je to len typologia. A veľa ľudí je preto na hranici s iným typom.
Píšem ti teda mail, Ja som z okolia TT. Ty si asi z Košíc - čo je ďaleko :)
www.zdravie.sk

Ale bol tu zamer zoznamit ludi, ktori su sami a precitaj si, v KE je jedna žena,.ktora to usporaduva. Na FB je to tuším pod nazvom Stretávka Košice.

A bolo by fajn, keby každý, kto má záujem aj dal svoj mail a uviedol svoj približný typ, aby sme mali predstavu - aspoň teda môj návrh, lebo veľa ľudí, kt. by mali o to záujem, tu na fóre podľa mňa ani nie je.

INTP

mne vyslo toto... zaujimavy test.. ale kde hladat toho praveho v tých 3 percentách? :D INTP typ osobnosti je pomerne zriedkavý, tvorí asi len tri percentá populácie. To je pre nich určite dobre, keďže nie je nič, z čoho by boli nešťastnejší než “byť obyčajný”. INTP sa môžu pýšiť svojou vynaliezavosťou a kreativitou, svojím jedinečným pohľadom na veci a silným intelektom. INTP, väčšinou známi ako filozofi, architekti alebo zasnení profesori, stoja za mnohými vedeckými objavmi v histórii.

pytu

Inak ak by som zistil ze je o MBTI zoznamku zaujem, tak sa rad pustim do toho. Firmu uz mam len zatial neviem co s nou :-D kludne privitam aj nejakych zaujemcov o projekt.

pytu

Ja som INFJ - velmi zlozita osobnost ako pise dominika. Asi viac zlozita pre mna osobne ako pre ostatnych hh :-D ale chcel by som spoznat ISFJ. Mal by to byt clovek podobny ako ja ale viac zamerany na realitu. Ocakavam ze by mi mohol ukazat svet a vytiahnuť ma z myslienok do reality. Alebo sa rad stretnem s kýmkoľvek koho by MBTI zaujimalo, troska sa tomu venujem a nieco o tom viem :-)

Mesačný princ

Bolo by zaujímavé ,,pre mňa veľmi,, spoznať ľudí, ktorí sú podobní.

Je to len nejaký test, ale aj tak by to bolo super :)

tweetie

Pytu a co ides zakladat firmu :), ked ides podla tejto typologie?
Ale fakt, ze o takomto deleni ludi som este nepocula. Vyslo mi ISFJ „Asketik Dochvilný“ a sedi to, dokonca i to, ze v praci fungujem ako sen kazdeho manazera, vratane toho, ze moju pracu mnohi ocenili, az ked som dala vypoved, lebo som si nasla medzitym inu pracu :)

pytu

Zije to tu este? Som zadavatel temy len pisem pod svojim accountom. Nahodou som narazil na vlastny prispevok na ktory som uz zabudol :D
Ak by sa nas par ludi naslo, mohli by sme aj nejake stretnutie zorganizovat ak to tu vobec este zije