MBTI zoznamka

ENTP

Zoznamku som síce nevidel ale na FB sú MBTI fóra, ak sa tam náhodou nezoznámite tak je to minimálne zaujímavé ENTP Tíno. PS.. K entp sa hodí ok INTJ INFP ja mám za ženu ESTJ ale určite by som neroschodil žiadne INFJ... ale nikdy nehovor nikdy :)

Karkulienka2

Ahojte, ja som sa dočítala, že protiklady sa priťahujú, pričom by mali mať rovnaký druh vnímania :) Ja som ENTP, takže by môj ideálny partner mal byť INFJ prípadne INTJ a kedže ich je málo, tak neviem kde ich vyhrabem :D

orol1

Váš osobnostní typ:

INFP – „Empatik Vzácný“

Klidný nekonfliktní introvert s převahou cítění, nepříliš průbojný

5% nas je v populacii zien a 4% muzov

zajtra mi mozno vyjde ine, neviem

pytu

Mikky 20 je uplne v pohode, mas casu a casu a najdes si. Ja by som ti odporucil zacat rozvijat tretiu funkciu a to Fi. Ni a Te mas uz celkom dobre rozvinute, ale na fungovanie s ludmi a tiez najdenie priatelky bude treba Fi. Ono pravdepodobne nikdy nebudes preferovat uplne Fkove dievcata, ale rozvinutie Fi tak velmi mentalne obohati. Zorganizuj nejaku skupinovu aktivitu v oblasti ktora ta bavi. Dnes tie moznosti su, mame internet, zaloz na fb nejaky event a ziskaj ludi ktory by sa pridali. Postupne rozvinies Fi ked budes nuteni viac casu travis s ludmi. A hlavne pochopis svoje citenie kedze Fi je hlavne o tom.