Zvýšenie imunity

Príspevok v téme: Zvýšenie imunity
Inkognito ^_^

Zdravím. Potrebovala by som poradiť niečo na zvýšenie imunity. Minulý mesiac som bola v nemocnici so zápalom Ľ pľúca a P sa chytalo a teraz mám zapálené hrdlo a hnis na mandliach. Antibiotiká beriem 6. deň ale veľmi nezabrali. Nikdy som nebola nejako často chorá, a tak posledné obdobie pripisujem zníženej imunite. Prosím poraďte mi niečo na jej zvýšenenie. Ďakujem.

Jaja15

Je veľa prípravkov na posilnenie imunity - od probiotík, vitamínov, betaglukánov až po bylinné prípravky ako echinacea...Treba asi vyskúšať, každý sme iný...Ja mám dobrú skúsenosť s Imunoglukánom /sirup) a Geriavitom....Imunoglukán - je výťažok z hlivy ustricovej- lepší je sirup ako kapsulky...Možno ešte účinnejší sa mi zdal prípravok Geriavit - sú to vitamíny - sú trochu drahšie ako iné vitamínové prípravky ale oplatia sa ....mama má háklivé priedušky a počas celej zimy keď ich brala nebola chorá, rok predtým počas zimy
3 x zápal priedušiek....na posilnenie prieidušiek a pľúc je dobrý cesnek(môžete brať aj tobolky, nie sú cítiť, ale klasický cesnek je lepší)....Ak už zvolíte akýkoľvek prípravok, treba to brať aspom 3 mesiace...

SadP

A Zensen, ten ale neodporucam z toho dovodu, ze vacsina zensenov na trhu su podvod. Rovnako sa podvadza z ashwagandov. V jednom teste z tretej strany vyslo, ze len 25% ashwagand z testovanych splnalo kvalitativne poziadavky. Ale dobry zensen je tiez velmi dobry na imunitu. To je taky, co rastie aspon 6 rokov, a to je ten problem, ze kvoli ziskom to zbieraju skor, uz po 3 rokoch, a potom tam nieje dost "sily" v tom prasku.
Zatial neviem o ziadnom, za ktory by som dal ruku do ohna a tie dobre byvaju casto drahe. Ale uvadzam to ako dalsiu moznost.

SadP

Zabudol som na Black Cumin Seed oil, olej z ciernej rasce... je ale dost drahy, ale tiez velmi ucinny na vselico, aj celkove posilnenie organizmu a imunitu. Davkovanie je od 2x5ml do 2x20 ml, kto kolko znesie, a kolko ma penazi.

naty_gresova

Treba si uvedomiť, že je rozdiel, keď človek má imunitu narušenú a potrebuje ju dať do poriadku. A je rozdiel ak ju nemá narušenú, ale chce si ju udržať tak hľadá prostriedky ako ju udržať. V tvojom prípade je to kombinácia prvého aj druhého prípadu. Ty potrebuješ najskôr dať ju do pôvodného dobrého stavu a potom si ju tak udržať. A na to aby si ju dostala do dobrého stavu by si mala začať pozerať nejaké lieky na imunitu ;-) pretože len lieky slúžia na liečbu ;-)

petra13

Pre posilnenie imunity odporúčam aj Zdravý shake. Obsahuje colostrum, ktoré podporuje imunitu. No stará sa hlavne o zdravé trávenie. Väčšina imunity stojí na správne fungujúcom tráviacom systéme. Odkedy ho pijem, som omnoho imúnnejšia. Teraz je aj na zľavomate. Alebo na www.zdravyshake.sk.
A ako bolo už písané, čo najviac vyživiť organizmus. Zdravá strava, zelenina, ovocie, probiotiká. Aby si dostala organizmus do rovnováhy.

talujsia

SadP čo sa rozčuľuješ? tak asi majú dôvod na to, že to mažú nie? Nerob si vrásky.
Ako už nižšie písali je potrebné podporiť imunitu. Keďže už máš takéto zdravotné problémy tak myslím, že je tvoja imunita na tom dosť zle, takže rady ako sprchovať sa v studenej vode a podobne Ti môžu viac uškodiť ako urobiť dobre. Preto by som to riešila radšej nejakou zmenou životného štýlu, zmenou stravy plus pridaním liekov, ktoré sú priamo určené na podporu imunity ;-) Keď to skombinuješ tak myslím, že by sa Ti malo polepšiť.

bubuu

ahoj mne sa osvedčil wobenzym...mala som časte ženské problémy, či prechladenia a pod. a začala som brať ho , musím uznať, že som nemala veľmi dlho problémy ako ženské tak ani choroby ako také...no ako doplnok výživy je fajn napr. Uňa de gato, vit. B17 je tiež na imunitu ....je ich mnoho na trhu ale je aj slov. výrobca týchto dopl.výživy. vid reparexshop.com

SadP

Ten astragalus extract bol tento:
www.amazon.com

pozor, extrakt a root powder, je nieco ine. extrakt je ucinnejsi na tu istu gramaz, samozrejme, nez root powder, co je len suseny prasok.

SadP

trapne ako odstranujete linky z iherbu... chranite slovensku farmakomafiu, ktora si uctuje 400% marze na doplnky a navyse casto neucinne doplnky...