Zvýšenie imunity

Príspevok v téme: Zvýšenie imunity
Inkognito ^_^

Zdravím. Potrebovala by som poradiť niečo na zvýšenie imunity. Minulý mesiac som bola v nemocnici so zápalom Ľ pľúca a P sa chytalo a teraz mám zapálené hrdlo a hnis na mandliach. Antibiotiká beriem 6. deň ale veľmi nezabrali. Nikdy som nebola nejako často chorá, a tak posledné obdobie pripisujem zníženej imunite. Prosím poraďte mi niečo na jej zvýšenenie. Ďakujem.

naty_gresova

hanuscha keď sa prejaví oslabená imunita ako zápaľ pľúc, zápal močového mechúra, no proste ako zápal, tak je najvyšší čas začať to riešiť..

Fatika

Aj ja som mala podobny problem ako ty so snizenou imunitou, bola som stale chora, nielen v zime ale aj v lete to bolo strasne. Niekto iba kychol a hned som bola chora. Kamaratka mi odporucila wobenzym, beriem ho pravidelne a myslim, ze mi pomohol. Uz nebyvam tak casto chora

majusaa

A na liecbu oslabenej imunity pristupila bez problemov? nenadavala? lebo mam znameho ktoremu manzelka naordinovala v ramci zotavovania po operacii lieky na imunitu a veeelmi frflal. Prestal az ked sam na sebe videl, ze mu to pomohlo

matka010

je to síce nezodpovedané ale si to neuvedomujú. Moja mamka mala roky zdravotné problémy neustále to hádzala na vek, že s vekom pribúdajú aj zdravotné problémy. Neriešila som, zmierila sa s tým, ale mne to nedalo, začala som ju po lekároch ťahať a lekár zhodnotil, že treba posilniť imunitu.

majusaa

ked su prejavy vazne tak uz je to bitie na poplach. Ty si na tom v podstate este viac menej dobre, pri oslabenej imunite byvaju prejavy naozaj rozne. Ale netreba to zanedbavat. Pokial byvas casto chora tak je to znak ze imunita je oslabena, ale este nie uplne takze este mas moznost ju co najskor dat na poriadok

hanuschka

ahojte...prejavy oslabenej imunity musia byt nejake vazne? ako zapal pluc a podobne? ..pretoze byvam casto chora, nadcha, teplota, kasel a podobne.. Doteraz som to brala ze je za to na vine pocasie ale kedze je teraz teplo a ja mam taketo problemy tak som uz ozaj z toho zmatena :(

majusaa

matka ale podstatne je ze ich riesia aspon ked zaregistruju ze nejake problemy prisli. Su ludia, ktori ignoruju aj volanie tela o pomoc, co je podla mna teda ale velmi nezodpovedne..

matka010

zvýšenú imunitu netreba zanedbávať, pretože ona je mnohokrát vyvolávačom všetkých iných možných zdravotných problémov. Dôležitá je prevencia, aj keď je mi jasné, že mnohí ľudia prevenciu zanedbávajú a problémy riešia keď prídu. :-(

Mosulovka

Zdravím, predpokladám, že si sa teraz dlhší čas liečila antibiotikami. Teraz je dôležité dať do poriadku zníženú imunitu najmä kvalitnými probiotikami. 60-70% imunitného systému je práve v hrubom čreve, celkovo v ľudskom tele - u zdravého človeka - je až 1,5 kg baktérií, ktoré sú mimoriadne dôležité pre správnu funkciu imunitného systému. Veľmi dôležitý je aj tvoj jedálniček - teda potraviny, ktorými tieto baktérie "kŕmiš".
Ak máš teraz problém so zapáleným hrdlom, vrele Ti odporúčam Bactoral, nám v rodine pomohol veľmi, najmä mojim deťom.
Držím palce.

sofia6

posilni si vitaminami,alebo probiotika, ja odporucam prirodne vita biosa, je to vytazok z bylin, uzivam ho uz dlhsie a nebola som od vtedy vobec chora, kupujem ho u vitarian.sk