Zvýšenie imunity

Príspevok v téme: Zvýšenie imunity
Inkognito ^_^

Zdravím. Potrebovala by som poradiť niečo na zvýšenie imunity. Minulý mesiac som bola v nemocnici so zápalom Ľ pľúca a P sa chytalo a teraz mám zapálené hrdlo a hnis na mandliach. Antibiotiká beriem 6. deň ale veľmi nezabrali. Nikdy som nebola nejako často chorá, a tak posledné obdobie pripisujem zníženej imunite. Prosím poraďte mi niečo na jej zvýšenenie. Ďakujem.

Janka9214

Ahoj :-) Môžem odporučiť ajurvédsku bylinnú zmes Immunity -odkaz odstránený- alebo ak hľadáš prírodné antibiotikum tak veľmi dobrá je bylinka Neem -odkaz odstránený- :-)

hanuschka

Kycera sledujem sa veru a mam pocit ze az moc, ale asi je to teraz aj dost dolezite :) ako alergolog zisti na co som alergicka? to mi bude brat krv alebo ako?
naty ja tiez si myslim ze keby to je alergia tak uz pred rokmi sa to ukaze ale tak clovek nikdy nevie. Asi bude najlepsie ked verdikt naozaj necham az na lekara

naty_gresova

Ako vážny problém to na prvý pohľad nevyzerá, ale to neznamená, že nemáš to riešiť a máš to brať že je to normálne. Bolo by fajn zájsť k lekárovi, ale osobne by som to tipovala podľa toho čo si písala na oslabenú imunitu. Je možné, že je to aj alergia, ale to by sa podľa mňa prejavilo už skôr.

Kýčera

Hanuschka, aj Tvoje symptómy môžu byť prejavom vážneho ochorenia - alergia... Nepodceňovala by som to, a preto Ti odporúčam sledovať reakcie vlastného organizmu. Zameraj sa na peľové správy oblasti, kde žiješ, potraviny, kt. konzumuješ, tekutiny, kozmetiku...
Naštuduj si niečo o alergiách.

hanuschka

kristiyna lenze ako mozem na tom zapracovat, co by mi mohlo pomoct? neviem ako si sama pomoct kym pojdem k lekarovi. Nemas nejaky napad? co by mi mohlo pomoct?
kycera chystam sa :) ibaze som objednana az na prvy septembrovy tyzden pretoze teraz maju nejako dovolenky :/

matka010

Jasné že najprv nadávala, že veď jej nič nie je. Ale potom prišla na to, že zrejme mám pravdu a už bolo dobre, už keď videla výsledky, že zdravotne sa jej polepšuje, tak už nepovedala ani pol slova..

kristiyna

..zavaznym problemom by som to este nenazvala ale ma k tomu teda celkom blizko. Ono mnohokrat si ani neuvedomujeme aka tenka hranica je od zdravia k chorobe. Urcite pokial na tom hned zapracujes tak nebudes mat problem ju dat do poriadku

hanuschka

takze moja nadcha a kasel este nie je taky vazny problem? myslite, ze este by som vedela dat imunitu naporiadok aby mi tieto problemy neprerastli do nejakych zapalov?