Mykoza posvy

majka017

Prosim o pomoc! Trápi ma sčervenaná pokoška na veľkých pyskoch a strasne svrbenie a pálenie. Výtok z pošvy mám v poriadku. co by som na to mohla použiť.Momentálne som v zahraničí, takze je tu velky problem zájsť za gynekologom. Zohnala som si canesten krem, mozem ho užívať? pomože mi to? Prosím o odpoved, surne, dakujem

dr.jajbolí

Mne niekto doporučil tbl. Mycosyst 150 mg. Vraj jedna zaberie, teraz mám aj ja problémy, takže svrbenie je preč, ale mám problémy s mechúrom. Chod radšej na gyndu!

kosa

polievocka,

bolo by velmi zaujimave porovnat vedecke studije povecme zos 15 storocia kedy sa biely (neocukreny)jogurt nepouzival, ohladom vyskytu mykozy posvycky a konzumacije neocukreneho jogurta.

zabka

Ahojte, potrebovala som poradit, neviem ci mam alebo nemam mikozu. Mam strasne svrbenie a silny vytok, ktory uz postupne aj ustupil, ale svrbenie mam stale, vytok nemam hrudkovyty ale len silny a biely, mal aj zapach ale uz aj to ustupilo. Ale okolie ma stale svrbi a mam to cele cervene. Mam to asi z novej antikoncepsie... Moze sa stat ze mikoza sama zmizne? ako viem ci to este mam alebo nie? Za par dni pride partner a nerada by som ho tym nakazila, vidime sa len 2x do mesiaca. Poradte mi prosiiim, co najskor, prosim. Velmi pekne dakujem

poliewoocka

Je vedecky dokazane, ze kazdodenna konzumacia bieleho(nie ochuteneho)jogurtu znizuje vyskyt mykozy u zien az o 80%.

natalia111

baby so mnou sa to nevlecie moc dlho...moze to byt nejakym zapalom v tele? mne to inak strasne zneprijemnuje zivot ale skusila som obycajne sírove mydlo ktore som kupila v lekarni a je to o dost lepsie a bola by som rada keby sa to uz vytrati

fifaNR

jasne lieci sa aj partner mam aj tantum rosa.. a mala som aj od dochtorka tabletky mam aj masticky ..tak teraz dufam ze mi ten wobenzym pomoze bo to je na zlepsenie imunity

panika

ako prva pomoc : Tantum rosa (lekaren). Je to vaginalny roztok..ale domaca liecba nie je bohvie co..liecil sa j partner ?