Mykoza posvy

simka214

Aky cas? kazde telo, kazdy organizmus je iny, ale minimalne tie dva mesiace su potrebne aby ako tak sa pozviechalo a zacalo sa same branit proti nastraham. Infekciam, bakteriam a podobne.

tatana1378

aky cas potrebuje telo aby sa zotavilo a bolo schopne sa branit same??
Tak v tomto mas asi pravdu, ale nikdy by som nebola tipovala ze male problemy mozu tak pomerne rychlo prerast do velkych :/

lenusa00

tatana mozno si nemala nejake velke zdravotne problemy, alebo si ich len nepocitovala. Ale je mozne ze sa v tvojom tele nahromadilo viac zdravotnych problemov sice mensich ale tu imunitu dokazali oslabit :/

simka214

tak po mesiaci este telo nie je schopne sa branit, cize ak by som prisla do kontaktu s nejakymi bakteriami tak je mozne, ze by som opat padla do toho :(

anitka30

keby ho po mesiaci vysadila? mohla by sa mykoza vratit presne ako si napisala. Je dolezite aby liecba trvala dlhsiu dobu, nech aj telo ma cas sa zotavit :)

tatana1378

simka214 ....hahaha ako slepe kura k zrnu? :)))) co by sa stalo keby si ho po tom mesiaci co sa ti stalo vysadila? mohlo by sa stat, ze by sa ti mykoza vratila?
yorka ....lenze neviem co take by mi ju mohlo oslabit, kedze som nemala nejake velke problemy. Jedine, co som chora byvala a to byvam normalne v takom prechode medzi rocnymi obdobiami.

simka214

vies ze si uz ani nepamatam? viem ze som sa k nemu dostala nahodou. Ako slepe kura k zrnu :) ale som rada ze som ho objavila. Tak je potrebne ho brat aspon par mesiacov aby sa telo zregenerovalo a zacalo sa same branit pred chorobami a infekciami. U mna pokrok nastal uz po mesiaci a potom kazdym dnom to bolo uz lepsie a lepsie.

yorka

co si mas pod tym predstavit? presne to co som napisala. Zrejme ste si presli nejakymi zdravotnymi problemami ktore narusili imunitu a vy ste si ju nemali zaujem dat do poriadku tak neustale slabla a teraz sa prejavila vo forme mykozy :)

tatana1378

simka214 .... ako si sa o nom dozvedela? ja som o nom nepocula a uz vobec nie ze by pomahal zrovna na zenske problemy. Ale za pokus to asi stoji. Ako dlho si ho brala kym sa mykoza stratila?

simka214

baby vyplachy nie. Je to zbytocne - teda aspon u mna to tak bolo. Mne zabral na taketo problemy az wobenzym. Vyskusala som pred nim toho strasne vela a bola som uz nervozna ze mi nic nepomaha az nakoniec nahodou som sa o nom dozvedela, tak som si povedala ze nemam co stratit a vyskusala som ho. A zatial pohode... :)