Streptokok tam dole

zaja

ja som mala kedysi tu mast predpisanu ked som mala nejaky zapal blizko pri vchode dnu.ale pri tom som mala predpisane aj antibiotika na vkladanie.tak neviem,ci mast sama osebe je dostatocne ucinna.

wlade

Na streptokok existuje ucinna liecba, ktoru velmi v lekarni nedostat ale cez net sa da zohnat. Poznam jedneho cloveka (z Kosic) co ho 4 roky liecili lekari na streptokoka, nevedeli mu pomoct a potom spoznal Kordyceps a vdaka nemu sa tej pliagy konecne zbavil.

e-obchod.zdravystyl.sk

Ak chces vediet viac napis mi na email wlade@zoznam.sk pripadne ta mozem spojit s tym clovekom.

trikss

no mne dnes, konecne po 4 mesiacoch povedal doktor, ze uz je to ovela lepsie.. brala som macmiror, betadine, dalacin, gynoflor.. nie som este uplne OK, ale doktor je zatial spokojny...

madlen

elise, ivka 1,dievcata,tak je nieco nove?ako imunita,elise? je to lepsie? a co o tom propolise Ivka1? napises nam recept? alebo nejaku radu? prave mi znovu zacali problemy.dokonca som si zhorsila tam dole ked som pracovala s paprikou na leco a hoci som so oplachla ruky,tak potom na vecku ako som sa utierala,poriadne som si ju podrazdila lebo na rukach ostali este nejake palive latky z papriky a toaletak to preniesol :)) srandicka ale na nevydrzanie. aj ja ze co hrozne sa mi stalo.Tie ruky budem drhnut poriadne a riadnou chemikaliou asi.

trikss

Ahoj tanya.
Ja som to brala a nezabralo mi to.Mozno tebe zaberie,kazdy sme iny. Potom mi doktor spravil kultivaciu, zistil toho streptokoka a predpisal mi ine. tie su podla mna o nieco lepsie. volaju sa betadine.No, s tym stykom sa musime zmierit..

tanya

zdravicko... mne vcera nasli streptococca alfa-haem. typu B... gynekolog mi predpisal macmiror complex v masticke... mate s nim dake skusenosti? len ma stve, ze pocas liecby nemozem mat styk s partnerom :( da sa s tym daco robit?

pepis

prepac, ja hovorim velmi subjektivne, pretoze mam najhorsie streptokoka...uz mi sposobil aj zapal obliciek:( neviem, ako reaguje tvoj, ale aj tak mi nejde do hlavy, ze preco nezaberaju antibiotika:( tak keby si nieco potrebovala, tak budem tu:) hodne stastia k vylieceniu!! ahoj, pepisko