Streptokok tam dole

alana

mne vcera volal gynekolog, ze si mam prist pre recept, lebo mi nasiel streptokoka a kvasinky. Predpisal mi Amoksiklav 625(ATB) a aj pre manzela, ktory sa tiez musi preliecit. A potom Klion, asi na tie kvasinky. U mna sa to prejavuje uz dlho, ale vzdy to boli mykozy, odkedy som prestala brat antikoncepciu, tak sa mi to znizilo...a teraz streptokok, mam momentalne vytoky, ktore ma sprevadzaju svrbenim, neviem ale ci je to kok, alebo kvoli tym kvasinkam.....po mesiaci mam prist na nove odbery....uvidime

matelko

mne nasli streptokoka pyogenes, dostala som ho po pôrode vdaka oslabenemu organizmu. skusali ma preliecovat ofloxinom- nezabral, vyskusala som sedacie kupela v betadine zriedenom 1:100, vyplachy s tantum rosa, nejake probiotika, ale uspesna bola len liecba s vkladanim tab macmiror 500. som nachylna na mykozy, takze sa mi poskodila flora. ucinnym pre tento pripad je femigel, ktory mi zabral aj na dovolenke, ked som dostala mykozu z prehriatia.

zora

ja mám časté výtoky, nesvrbia len často ich mávam, tiež ma preliečoval ale robil mi vždy výtery a aj krv mi bral!ale je to dlhodobé a tak by som si chcela pomôcť aj inak ako len liekmi ktoré aj tak nezaberajú!

simca

Ja som mala tiez streptokoka, neviem akeho uz, a brala som vtedy take tabletky do posvy - gulky zltej farby, antibiotika,doplacala som okola 300Sk a to bolo asi pred piatimi rokmi. Zial neviem ti povedat ako sa volali...Doktorka ma len strasila, ze mozem ostat neplodna, ale po dobrati liekov mi neurobila vysetrenie...mozem sa ta spytat, ako sa ti to prejavuje? Ja mam stale vytok, gynekologicka mi nikdy neurobi kultivaciu, len mi vzdy tresne tie iste cipky, poé ktorych vytok pokracuje.Mimochodom, toho isteho som mala aj v hrdle,daj si aj to vysetrit, lebo niektore sa prenasaju krvou do inych casti tela a darmo sa budes liecit tam dole, ked ho stale budes mat na mandliach a odtial ti bude stale niekam putovat...